Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 2 lutego 2026 22:40
Reklama
Reklama baner reklamowy word biała podlaska
Reklama

MOSiR Parczew Cup 2023

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie zorganizował w dniu 17 Grudnia 2023 w hali Szkoły Podstawowej Nr 1 w Parczewie Swiąteczny Turniej Piłki Siatkowej MOSIR CUP 2023.
MOSiR Parczew Cup 2023

Autor: MOSiR Parczew

W turnieju wzięło udział 8 zespołów ze szkół, zakładów pracy, instytucji oraz klubów sportowych. Organizatorzy rozlosowali zespoły do 2 grup w których toczyły się mecze systemem każdy z każdym do 2 wygranych setów. Do dalszych gier z każdej grupy wychodziło po dwa najlepsze zespoły, które zagrały o miejsca 1-4. W grupie A zwyciężył zespół „Ziuty” Sosnowica przed „ Dziadami” Parczew oraz ZS Parczew i MKS Victoria Parczew. W grupie B najlepsza okazała się drużyna z Brzeźnicy Bychawskiej przed Milanowem oraz RKS Ciasteczkiem Radzyń Podl. i LO Parczew. W pierwszym półfinale Brzeźnica pokonała 2:0 Dziady z Parczewa, a Sosonowica zwyciężyła Milanów w stosunku 2:1. W meczu o trzecie miejsce Milanów uległ 0:2 Dziadom z Parczewa, natomiast w finale imprezy Brzeźnica Bychawska pokonała 2:0 Ziuty Sosnowica. Pozostałe drużyny uczestniczące w turnieju: ZS Parczew,Ciasteczko Radzyń Podl, LO Parczew i MKS Victoria Parczew. Najlepszym zawodnikiem Turnieju MVP został Dominik Bigos z Ziuty Sosnowica, najlepszym atakującym Jakub Puacz z Brzeźnicy Bychawskiej a najlepszą rozgrywającą Paulina Grzeszczuk MKS Victoria Parczew . Sędzią Głównym Turnieju był Pan Andrzej Frączkiewicz z Parczewa. Wszystkie startujące zespoły, oraz indywidualnie wyróżnieni zawodnicy i zawodniczka, nagrodzeni zostali pamiątkowymi Pucharami ufundowanymi przez organizatorów imprezy. Dodatkowo za wywalczenie mistrzostwa w turnieju, najlepsza drużyna otrzymała piłkę meczową Firmy Molten. Organizatorzy serdecznie dziękują Panu Dyrektorowi Jarosławowi Pastorowi za udostępnienie hali do rozgrywek oraz Panu Pawłowi Grelikowi nauczycielowi z SP NR1 w Parczewie z pomoc techniczną i organizacyjną. Podsumowując była to doskonała promocja sportu i rekreacji oraz aktywne spędzenie wolnego czasu.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Janko MuzykantTreść komentarza: Zacznijmy od tego, że w służbach ręka rękę myje. Zawartość % to nie są dane wrażliwe (ogłaszane wszem i wobec jak ktoś zostanie zatrzymany) Piją za swoje, lecz pobory mają za moje. Chciałbym wiedzieć czy po piwie czy po szklanie?. Jeżeli to służba celno-drogowa to gdzie pili. Pod jałowcem czy na stołówce. Jeżeli pod jałowcem to jak dojechali na oddział. Jeżeli ktoś jest na świeczniku to ma od niego bić blask nie swąd knota. Nie dość że Janusz to jeszcze fujara.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 17:04Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwościAutor komentarza: RolnikTreść komentarza: Na chorych ludzi to powinno się zbierać pieniążki . Na leczenie . Ale dla jakiegoś przedsiębiorcy na odbudowę biznesu ? Pewnie z ubezpieczenia weźmie więcej niż to było warte . Każdy teraz o zdrowych zmysłach ubezpiecza swój biznes . KAŻDY O ZDROWYCH ZMYSŁACH UBEZPIECZA!!!! A nam Rolnikom zawsze robią pod górkę i dotacje coraz mniejsze . To może i my rolnicy będziemy robić sobie zbiórkę bo mamy dotacje coraz mniejsze i Unia Europejska nas oszukuje . Nam rolnikom nich nie daje a przedsiębiorcy sobie zbiórki robią na biznesy .Data dodania komentarza: 2.02.2026, 16:16Źródło komentarza: Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Alkomat dawać do końca życia .Treść komentarza: Wielu ludzi zna dane i wie kim byli pijacy . Ale świat i opinia publiczna powinna poznać imiona, nazwiska , adresy , zdjęcia itp tych ludzi aby ich omijać z daleka . Skoro pili alkohol w pracy to mogą też po pijanemu autem jeżdzić ( mogą ale nie muszą ) .... ale lepiej omijać takich z daleka . Ciekawe gdzie teraz pracę znajdą ? Nie bardzo chcą zatrudniać takich co w pracy chleją . Może gdzieś przy łopacie znajdą robotę lub w ochronie bo nigdzie indziej nikt ich nie zatrudni . Większość osób z okolicy wie o kogo chodzi i nie zatrusnią takich . Ja bym ich zatrudnił ale co dziennie bym ich sprawdzał alkotestem czy do pracy przychodzą trzeźwi ?Data dodania komentarza: 2.02.2026, 16:10Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwościAutor komentarza: FeliksTreść komentarza: To już takie stare aż żałosne.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 14:48Źródło komentarza: Podejrzany o zabójstwo ratownika medycznego jest poczytalnyAutor komentarza: Janko FujaraTreść komentarza: A może zacznijmy od tego, do czego ich dane są tobie potrzebne? Własnego życia nie masz?Data dodania komentarza: 2.02.2026, 14:14Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama