Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 13 sierpnia 2026 02:37
Reklama
Reklama
Reklama

Wyjątkowe jasełka w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym

W Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Międzyrzecu Podlaskim odbyły się wyjątkowe jasełka przygotowane przez uczniów szkoły podstawowej dla swoich rówieśników, nauczycieli i rodziców.
Wyjątkowe jasełka w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym
W Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Międzyrzecu Podlaskim odbyły się wyjątkowe jasełka przygotowane przez uczniów szkoły podstawowej dla rówieśników, nauczycieli i rodziców

Autor: archiwum Elżbiety Tymoszuk

Jak wyjaśnia Elżbieta Tymoszuk, w czasie jasełek ukazano Boże Narodzenie z perspektywy tradycyjnej współczesnej rodziny. - Sceny z przygotowania do wigilijnej kolacji i celebrowania świąt przeplatały się z biblijną tajemnicą narodzin Jezusa. Uczniowie wcielając się w powierzone role, swym prawdziwie aktorskim występem podbili serca publiczności – zauważa Elżbieta Tymoszuk.  Dodaje, że świetności inscenizacji dodały utwory związane z tematyką świąt Bożego Narodzenia. Z kolei bogata sceneria, przy nastrojowym oświetleniu, wprowadziła widzów w klimat zbliżających się świąt. 

Życzenia nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, uczniom oraz ich rodzinom w imieniu dyrekcji SOSW złożyła Kinga Rosińska – wicedyrektor ośrodka. Nie zabrakło też prezentów pod choinką. Każdy uczeń dostał paczkę z łakociami przygotowaną  przez radę rodziców.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Pod pierzynę Treść komentarza: Jedziesz sobie rowerem po ścieżce myślisz ze jesteś bezpieczny a tu cię jakiś je-łop w ciężarówce rozjedzie i będzie się tłumaczył ze nie widział bo złamał ciężarówkę. Ja się nie widzi to się w domu siedzi w okularach i pod pierzyną. Data dodania komentarza: 12.08.2026, 13:40 Źródło komentarza: POWIAT BIALSKI: Ciężarówka śmiertelnie potraciła rowerzystkę Autor komentarza: Kamil 31 Treść komentarza: wszystkich kierowców cieżarówek skierować na badania lekarskie. Wzroku , słuchu , psychotestów i oczywiście do psychiatry . Następnie odżucić tych do 30 roku życia i po 55 roku życia . Cie pierwszi do 30- tki mają małą wprawę w jeżdzie ( niech pojeżdżą najpierw parę lat solówką ( kat. C) Ci drudzy po 55 ... niej już sobie tylko taczkami na budowach jeżdżą lub prywatnie osobówką . Za starzy na bycie zawodowycm kierowcą . Data dodania komentarza: 12.08.2026, 05:42 Źródło komentarza: POWIAT BIALSKI: Ciężarówka śmiertelnie potraciła rowerzystkę Autor komentarza: franek Treść komentarza: Kto by chciał być na miejscu kierowcy ciężarówki, piszecie niewidomy, problem że trzeźwy . taka podła praca kierowcy ciężarówki za błąd może wrócić po kilku nastu latach do domu. błedy w każdej pracy się zdarzają np: kolega się i zniszczył matryce za pół miliona euro, wzryucili z pracy ale bez wiezienia się obeszło,- prawda Irek Data dodania komentarza: 12.08.2026, 01:19 Źródło komentarza: POWIAT BIALSKI: Ciężarówka śmiertelnie potraciła rowerzystkę Autor komentarza: Marian Treść komentarza: co to za kierowca ? Przecież tam się jedzie ciężarówką 5 km/ godzinę . Jakim cudem kierowca nie zzuważył tej rowerzystki ? Tak wszystko dokładnie widać . Data dodania komentarza: 11.08.2026, 22:23 Źródło komentarza: POWIAT BIALSKI: Ciężarówka śmiertelnie potraciła rowerzystkę Autor komentarza: Do mamra Tirowca Treść komentarza: Tak tym Tirowcom śpieszno , tak wszędzie chcą zajechać na czas . Pewnie się spieszył bo pauza wychodziła na tacho . Kiedyś na magnesach jeżdzili po 24 godziny za kułkiem i co raz jakiś Tir w rowie leżał bo zasypiali . Teraz tak się śpieszą aby pauzę kręcić że ludzi rozjeżdżają .Może zgnije w mamrze . Data dodania komentarza: 11.08.2026, 21:10 Źródło komentarza: POWIAT BIALSKI: Ciężarówka śmiertelnie potraciła rowerzystkę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama