Powiat chełmski:
Miejscowość Okopy skrzyżowanie drogi krajowej nr 12 z drogą wojewódzką nr 816.
Protestujący przepuszczają na chwilę obecną jedną ciężarówkę na godzinę w obu kierunkach.
Powiat hrubieszowski:
Protest rolników ulica Nowa i Kolejowa w Hrubieszowie. Utrudnienia i blokada wjazdu pojazdom ciężarowym na teren stacji przeładunkowej.
Miejscowość Zosin - przejście graniczne.
Miejscowość Dołhobyczów - przejście graniczne.
W Zosinie i Dołhobyczowie protestujący przepuszczają na chwilę obecną trzy pojazdy na godzinę - nie dotyczy pojazdów z pomocą humanitarną oraz aut osobowych.
Powiat tomaszowski:
Miejscowość Hrebenne: wjazd na terminal samochodowy do Przejścia Granicznego w Hrebennem. Uczestnicy zgromadzenia blokują DK-17 bezpośrednio za skrzyżowaniem z DW- 867.
Protestujący przepuszczają na chwilę obecną dwie ciężarówki na godzinę w obu kierunkach, ruch samochodów osobowych odbywa się na bieżąco.
WARTO PRZECZYTAĆ:












![Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO] Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-spowodowal-smiertelny-wypadek-uciekl-z-miejsca-zdarzenia-1764673560.jpg)
![Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW] Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-parczewskie-smaki-z-marka-lubelskie-lista-laureatow-1764579477.png)





Napisz komentarz
Komentarze