Do zderzenia osobówek doszło ok. godz. 10.30 w miejscowości Horbów-Kolonia.
– Doszło do bocznego zderzenia audi z hyundai’em. W chwili zderzenia kierowca hyudai’a wykonywał manewr skrętu w lewo. W wyniku zderzenia do szpitala trafiła jedna osoba. Jest to kierowca hyundai’a – informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla i dodaje, że obaj kierowcy byli trzeźwi.
Na miejscu policja wykonuje czynności i ustala okoliczności zdarzenia. – Ruch odbywa się bez utrudnień – zaznacza.
CZYTAJ TEŻ:



![Tuczna. Posadzili 300 drzewek [ZDJĘCIA] Tuczna. Posadzili 300 drzewek [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-tuczna-posadzili-300-drzewek-zdjecia-1766050341.jpg)






![Autostrada A2. Kierowcy szykują się na otwarcie obwodnicy Siedlec [ZDJĘCIA] Autostrada A2. Kierowcy szykują się na otwarcie obwodnicy Siedlec [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-autostrada-a2-kierowcy-szykuja-sie-na-otwarcie-obwodnicy-siedlec-zdjecia-film-1766061486.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze