Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 czerwca 2026 18:17
Reklama baner reklamowy
Reklama

W środę protesty rolników. Oto mapa blokad

20 marca rolnicy wyjadą na drogi. Policjanci z KWP w Lublinie przygotowali mapę blokad i utrudnień.
W środę protesty rolników. Oto mapa blokad
20 marca rolnicy wyjadą na drogi. Policjanci z KWP w Lublinie przygotowali mapę blokad i utrudnień

Źródło: Słowo Podlasia

- O miejscach protestu rolników informujemy poprzez mapę przygotowaną przez policjantów z Wydziału Sztabu KWP w Lublinie. Mapa będzie stale aktualizowana. W związku z protestem wystąpią utrudnienia w przemieszczaniu się. Apelujemy o stosowanie się do informacji i sugestii policjantów. Wyruszając w drogę powinniśmy uwzględnić dłuższy niż zwykle czas dojazdu – informuje nadkomisarz Andrzej Fijołek z KWP w Lublinie. - Będziemy obecni na każdym miejscu blokady drogi dbając o bezpieczeństwo kierujących oraz protestujących.

Policjanci zachęcają do zweryfikowania przejezdności dróg w województwie, przed wyruszeniem w trasę 20 marca. - W związku z utrudnieniami w ruchu policjanci będą organizować objazdy. Przypominamy o stosowaniu się do informacji przekazywanych przez policjantów na drodze. Funkcjonariusze policji będą obecni na każdym miejscu blokady drogi dbając o bezpieczeństwo zarówno kierujących jaki i protestujących – zapewnia nadkom. Fijołek.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Mieszczanka 18.03.2024 14:52
Rolnicy zamiast utrudniać życie zwykłym obywatelom powinni udać się pod siedziby firm które ściągały i przetwarzały produkty z Ukrainy, my jesteśmy równie poszkodowani co wy bo nie wiadomo jak długo byliśmy karmieni tym szajsem

czyt → T 19.03.2024 07:42
Rolnicy? Już nas zlikwidowano. Jak wybrać TYCH, właściwych. Doradzisz. Gdyby nie było potrzeby, Ludzie siedzieliby przy maszynach, zaraz sezon, a z serwisem, różnie. Jesteś poszkodowana, jak najbardziej WPR- to Eu, rolnictwo. Świnki tylko ferma. O mało i byłoby z jajkiem i kurką. To samo. To dla Ciebie, więc machać łapką- blokad będzie niewiele, raczej. Komu by tam się chciało brony targać.Toż to CIĘŻAR.

Próbujący zaplanować następny tydzień 18.03.2024 10:13
Czy wiadomo coś na temat blokad wokół miasta Biała Podlaska? Czy rolnicy będą blokować miasto mimo "zakazu" prezydenta Litwiniuka w swej ostatniej kadencji?

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Klasyk Treść komentarza: pożeczki i inne drzewa Data dodania komentarza: 20.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: Nowe imperium dyni. Jak susza zmienia Lubelszczyznę? Autor komentarza: Ela Treść komentarza: Jaki sukces ? Typ to zakala rodziny z dlugami. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 21:43 Źródło komentarza: Dominik Szewczyk wywalczył tytuł mistrza Polski w Zalesiu Autor komentarza: żenuła Treść komentarza: Popieram częściowo pana Halickiego i dokładam swoją "cegiełkę" - większość procedury "zrzucono" na zgłaszającego (odpowiednia lokalizacja inwesycji, wycena, etc.). Co mieszkańca obchodzi, czy w tym lub tamtym miejscu, zgodnie z MPZP "NIE WOLNO" wybudować wieżyczki tudzież ambony ornitologicznej? Bo BO schodzi na psy. Instytucja publiczna jak SZKOŁA finansowana przez władzę i składki rodziców oraz darczyńców i firmy zaprzyjaźnione sięga swą "łapą" po jeszcze - bo dyrekcja nieudolnie zarządza finansami. Pff i jeszcze trochę. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 13:04 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Budżet Obywatelski coraz mniej obywatelski? Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Wszystko fajnie tylko trzeba znaleźć rozwiązanie dużego ubytku wód gruntowych w Międzyrzecu i pobliskiej okolicy Czy to wina wipaszu czy producentów drobiu pieczarek i świniarnia bo tego w okolicy jest naprawdę dużo setki kurników myślę że w promieniu 10km takich budynków różnego przeznaczenie jest lekko ponad 200 sztuk Jest władza niech się zajmie tym problemem A nie myśleć o inwestycji za kilka baniek na żwirowni jak tam za rok może dwa będzie sadzawka A nie kąpielisko chyba że dla much i ptaków Już poszło 5.5 miliona na stok i co z niego mamy w pewnym czasie pośmiewisko na całą Polskę np w TVN turbo był reportaż 🤣🤣🤣🤣 Data dodania komentarza: 20.06.2026, 07:44 Źródło komentarza: Międzyrzec Podlaski. Do miasta przyjechała Sława Przybylska [GALERIA ZDJĘĆ] Autor komentarza: Dlaczego Lublin ? Treść komentarza: Dlaczego tą sprawą zajmuje się komenda Policji w Lublinie a nie nasza komenda w Białej Podlaskiej ? Co to nasi kryminalni gorsi ? A nasi kryminalni co mają robić .... zajmować się kradzieżą komptów z blokowych piwnic czy snopków zboża z pola ? Data dodania komentarza: 19.06.2026, 22:51 Źródło komentarza: Z OSTATNIEJ CHWILI. Zabójstwo Rosjanina w Białej Podlaskiej. ABW i policja zatrzymały podejrzanego
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama