Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 04:35
Reklama

Z rzecznika do wydziału kryminalnego

BIAŁA PODLASKA Od 1 sierpnia dotychczasowy rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji Jarosław Janicki został zastępcą naczelnika wydziału kryminalnego. Jeszcze nie wiadomo, kto będzie nowym oficerem prasowym.
Z rzecznika do wydziału kryminalnego

Janicki był rzecznikiem prasowym przez ponad sześć lat. Wcześniej pracował w tej jednostce w dawnym wydziale dochodzeniowo-śledczym, w którego miejsce powstał wydział kryminalny. Powierzenie obowiązków zastępcy naczelnika tego wydziału traktuje jako awans zawodowy, a także nowe wyzwanie.

– Pracując w wydziale dochodzeniowo-śledczym prowadziłem postępowania przygotowawcze, a teraz będę je nadzorował. Mam nadzieję, że sprawdzę się w nowej roli, która daje mi szansę rozwoju zawodowego. To dla mnie nowe wyzwanie – mówi Janicki. O pracy rzecznika mówi, że była pełna niespodzianek. – Przychodziłem do pracy i nie wiedziałem, co mnie czeka, co się nowego wydarzyło. Często trzeba było reagować w sytuacji zaskoczenia. Mam nadzieję, że skutecznie rozpowszechniałem informacje o działaniach policji – dodaje.

Nie miał większych problemów z publicznymi wystąpieniami. – Czasami się denerwowałem występując przez kamerą, ale na szczęście nie było widać tego na zewnątrz, bo potrafiłem zachować maskę. Cieszę się, że nie zaliczyłem poważnej wpadki. Pracując z dziennikarzami starałem się nikogo nie wyróżniać – zapewnia.

Przez kilka tygodni będzie łączył obowiązki zastępcy naczelnika i obsługi medialnej KMP. – Komendant nie wyznaczył nowego oficera prasowego. Najwcześniej nastąpi to za kilka tygodni. Do tego czasu będę jeszcze przekazywał informacje, a kiedy powołany zostanie rzecznik, będę służył mu pomocą – informuje.

Do 24 lipca zastępcą naczelnika w wydziale kryminalnym KMP był Mariusz Iwańczuk, któremu powierzono obowiązki naczelnika wydziału kryminalnego Komisariatu Policji w Terespolu.


 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama