Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 20 marca 2026 05:09
Reklama
Reklama

Toyota potrąciła na przejeździe 13-latkę [VIDEO}

13-letnia łukowianka została potrącona przez samochód marki Toyota. Dziewczynka jadąc swym jednośladem, wjechała na przejazd dla rowerzystów, gdzie została potrącona przez osobowe auto. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu.
Toyota potrąciła na przejeździe 13-latkę [VIDEO}
13-letnia łukowianka została potrącona przez samochód marki Toyota

Autor: pixabay.com

W tym tygodniu w Łukowie na ul. 11 Listopada doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. 

– Ze zgłoszenia wynikało, że kierująca samochodem marki Toyota potrąciła tam nastoletnią rowerzystkę. Mundurowi którzy przyjechali we wskazane miejsce, rozmawiając z pokrzywdzoną dziewczynką, dowiedzieli się, że jechała swym jednośladem „ciągiem pieszo-rowerowym” obok koleżanek i została potrącona przez auto, gdy była na oznakowanym przejeździe dla rowerzystów – informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łukowie, asp. szt. Marcin Józwik.

Filmik tutaj: 

Kierująca toyotą 57-latka z gminy Łuków tłumaczyła, że dojeżdżając do przejazdu dla rowerzystów i pobliskiego przejścia dla pieszych swoją uwagę skupiła na przechodzącym przez nie mężczyźnie, że nie zauważyła nastoletniej rowerzystki. Na szczęście jechała z niewielką prędkością i mimo, że potrącenie wyglądała groźnie, pokrzywdzonej 13-latce nic się nie stało.

– 57-latka za nieustąpienie pierwszeństwa jadącej po przejeździe rowerzystce i potrącenie jej została ukarana mandatem, a jej „konto wzbogaciło się” o punkty karne – mówi , asp. szt. Marcin Józwik. – Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejazdu dla rowerów, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa kierującemu rowerem, hulajnogą elektryczną lub urządzeniem transportu osobistego oraz osobie poruszającej się przy użyciu urządzenia wspomagającego ruch, znajdującym się na przejeździe – przypomina rzecznik. 

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: RollsTreść komentarza: Super pomysł na park handlowy w tym miejscu. Trzymam kciukiData dodania komentarza: 19.03.2026, 18:42Źródło komentarza: W Białej Podlaskiej będzie KFC. Przy ul. Armii Krajowej powstanie park handlowyAutor komentarza: JaTreść komentarza: Miejskie ambicje czy pazerność obecnego wójta? Mało że zarabia aktualnie niewiele mniej od prezydenta kraju? Ale jak się stworzyło swój folwark gdzie on podniesie zarobki radnym to i radni chętnie mu podnoszą... Za publiczne pieniądze można się bawić, nie?Data dodania komentarza: 19.03.2026, 10:24Źródło komentarza: Sarnaki pozostaną wsią. Obawy o portfel wygrały z miejskimi ambicjamiAutor komentarza: To nie komuna ....Treść komentarza: Nikt nie obraża niczyich uczuć religijnych , nie ma nienawiści na tle rasowym , seksistowskim , nie ma wulgaryzmów we wpisach . Więc o czym Ty tu wypisujesz ? To nie komuna i cenzura .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 13:21Źródło komentarza: Zderzenie osobówki z motocyklem. Nie żyje motocyklistaAutor komentarza: ChudyTreść komentarza: A ta przyczepa to jest dopuszczona do ruchu ? Ma badania techniczne podbite ? Jest oświetlenie i co najważniejsze jest zarejestrowana w wydziale komunikacj ?Data dodania komentarza: 18.03.2026, 11:57Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w lesie. 58-latek zginął podczas wycinki drzewAutor komentarza: Aaa- maniaku, chory maniaku,Treść komentarza: A kto Ci każe czytać ? Nie wchodź na stronę i nie czytaj . Jest wolnosć słowa , każdy może się wypowiedzieć . Po co tu włazisz i czytasz ?Data dodania komentarza: 18.03.2026, 11:51Źródło komentarza: Zderzenie osobówki z motocyklem. Nie żyje motocyklista
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama