Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 7 maja 2026 09:17
Reklama
Reklama
Reklama

Lubelskie: 14-latka z plecakiem pełnym narkotyków. Zatrzymali ją policjanci

Uczniowie trzymają w plecakach różne rzeczy, zwykle są to książki, zeszyty, przybory szkolne. To, co 14-latka zatrzymana w Tomaszowie Lubelskim miała w swoim plecaku, każdego by zszokowało. Dziewczyna nie umiała wyjaśnić, skąd ma narkotyki.
Lubelskie: 14-latka z plecakiem pełnym narkotyków. Zatrzymali ją policjanci
14-latka zatrzymana w Tomaszowie Lubelskim miała w swoim plecaku narkotyki

21 czerwca policjanci z wydziału kryminalnego tomaszowskiej komendy zatrzymali na terenie miasta 14-latkę, która posiadała przy sobie substancje odurzające. Nieletnia trzymała w plecaku marihuanę i tabletki ekstazy. Została zatrzymana, a po przeprowadzonych czynnościach przekazana rodzinie. Teraz zajmie się nią sąd rodzinny i nieletnich.

– Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 14-letnia mieszkanka gminy Tomaszów Lubelski spaceruje po mieście i może posiadać przy sobie środki odurzające. Czujność policjantów nie zawiodła – podaje aspirant Monika Ryczek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim. 

Gdy mundurowi zajrzeli do plecaka dziewczyny, okazało się, że nieletnia ma w nim marihuanę i tabletki ekstazy, z których można byłoby wytworzyć bisko 140 porcji dilerskich. Plecak oddała dobrowolnie, ale nie potrafiła wyjaśnić jak weszła w posiadanie środków odurzających.

– 14-latka została zatrzymana i doprowadzona do komendy policji, a po wykonaniu czynności została przekazana rodzinie. Teraz o jej dalszym losie zdecyduje sąd rodzinny i nieletnich – przekazuje asp. Monika Ryczek.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Czarek WędkarstwoTreść komentarza: Nałapiecie tak jak i nałapaliście w zeszłym roku w Mostach . Ha ha ha . Nie umiecie łowić to i w Sosnówce nie nałapiecie . Parę skrótów i to wszystko ha ha ha . Tylko wam w Terebeli siedzieć i łowić sumiki karłowwate lub leszczyki po 25 cm ha ha ha . Albo na komercji ,hodowlanej gdzie ryba na rybie w Woskrzenicach dla starych dziadków z Białej . Zawody trzeba zrobić ktoś coś tam złowi ale większość to lepiej niech łowi simiki karłowate i leszczyki w Terebeli lub na komerscji Hodowlanej w Woskrzenicach .... tam złowicie ha ha ha .Data dodania komentarza: 7.05.2026, 08:34Źródło komentarza: Przed nami Otwarte Towarzyskie Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy SosnówkaAutor komentarza: ChudyTreść komentarza: gest gestem gra grą. Akurat jedno i drugie zatrybiło. W sobotę wszyscy na halę podziękować chłopakom za dobry sezon. Mam nadzieje, że zakończony wygraną i utrzyma siódme miejsce.Data dodania komentarza: 7.05.2026, 07:58Źródło komentarza: Ogolili głowy i Stal GorzówAutor komentarza: M-cTreść komentarza: Wzrok ci się popsuł, przez ten czas jak cię nie było. O jakim odejściu składu mówisz? Kto z tych zawodników nadaje się do gry w IV lidze... może powiem zbyt ostro, ale tam nie wielu do okręgowej się nadaje. Jedyna droga Huraganu na najbliższe lata to praca z młodzieżą i wdrażanie młodych zdolnych do gry. Może jakiś Marczuk się znów narodzi przy okazji. Trzeba szybko budować Akademię.Data dodania komentarza: 7.05.2026, 07:51Źródło komentarza: Drugi mecz z rzędu bez porażki HuraganuAutor komentarza: AaaTreść komentarza: Seniorzy do kosciołaData dodania komentarza: 6.05.2026, 15:18Źródło komentarza: Seniorzy będą świętować Dzień MatkiAutor komentarza: HuraganTreść komentarza: Chwilę mnie nie było i redaktor znów przekręca nazwiska. Bramkarz Huraganu to Ostapiuk, nie Osypiuk. Tymuszk to z kolei Tymoszuk. W tekście jest też przekręcone nazwisko Bartnikowskiego. Chyba, że z ławki wszedł jakiś Bartkowski. Swoją drogą, jeśli Huragan już teraz jeździ na mecze w trzynastu, ciekawe kim będzie grał w okręgówce, po odejściu połowy składu.Data dodania komentarza: 5.05.2026, 12:42Źródło komentarza: Drugi mecz z rzędu bez porażki Huraganu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama