O tym, że policjantem jest się przez całą dobę udowodnił bialski kryminalny. Policjant już po zakończonej służbie uzyskał informację dotyczącą poszukiwanego 34-latka. Funkcjonariusz nie wahał się nawet przez chwilę. Powrócił do komendy i wspólnie z mundurowymi wszedł pod wskazany adres.
– Informacje policjanta potwierdziły się. 34-latek został zatrzymany w jednym z mieszkań na terenie miasta. Policjanci ujawnili też przy nim susz. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to marihuana. Narkotyki ujawnili też w miejscu jego zamieszkania – informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, nadkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla.
Nielegalne środki zostały zabezpieczone, natomiast 34-latek trafił do policyjnego aresztu.
– Mężczyzna próbował jeszcze uniknąć odpowiedzialności. Podejrzewany jest bowiem o propozycję udzielenia policjantowi korzyści majątkowej w zamian za odstąpienie od podjęcia wobec niego czynności służbowych. Mężczyzna odpowiadał będzie również za paserstwo samochodu i kradzież znajdujących się w nim przedmiotów. Do tego zdarzenia doszło w okresie od września ubiegłego roku do kwietnia bieżącego roku, a wartość strat oszacowana została na kwotę 10 tys. zł – zaznacza oficer prasowy.
34-latek spędzi w zakładzie karnym najbliższy rok, m.in. za groźby karalne oraz spowodowanie uszczerbku na zdrowiu. O dalszym jego losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.




![Tuczna. Posadzili 300 drzewek [ZDJĘCIA] Tuczna. Posadzili 300 drzewek [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-tuczna-posadzili-300-drzewek-zdjecia-1766050341.jpg)






![Autostrada A2. Kierowcy szykują się na otwarcie obwodnicy Siedlec [ZDJĘCIA] Autostrada A2. Kierowcy szykują się na otwarcie obwodnicy Siedlec [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-autostrada-a2-kierowcy-szykuja-sie-na-otwarcie-obwodnicy-siedlec-zdjecia-film-1766061486.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze