Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 czerwca 2026 10:38
Reklama
Reklama

Wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu. Kierowca skutera miał 3,5 promila

Kierowca skutera na skrzyżowaniu wymusił pierwszeństwo i zderzył się z fordem. Osobówką jechała kobieta z trójką dzieci. Kierowca skutera miał ponad 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu. Kierowca skutera miał 3,5 promila
Kierowca skutera usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Odpowie także za spowodowanie kolizji

Autor: KPP Łosice

Do zdarzenia doszło we wtorek (25 czerwca) w godzinach popołudniowych. Na skrzyżowaniu ulic 1-go Maja i ul. Asza w Łosicach zderzyły się samochód osobowy marki Ford i skuter. Autem podróżowały cztery osoby, a jednośladem kierował 39-letni mężczyzn. Po opatrzeniu przez ratowników medycznych kierujący skuterem został przewieziony do szpitala.

–  Ze wstępnych ustaleń będących na miejscu policjantów wynika, że 39-letni mężczyzna, który kierował skuterem, wymusił pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym fordem, którym kierowała 33-letnia kobieta podróżująca wraz z trójką dzieci. – informuje oficer prasowa łosickiej policji, mł.asp. Weronika Wujek.

Kierująca samochodem była trzeźwa. – Kierujący skuterem znajdował się pod wpływem alkoholu. Po zbadaniu wynik pokazał 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W trakcie czynności na miejscu zdarzenia okazało się, że skuter, którym kierował mężczyzna nie posiada aktualnego ubezpieczenia – wyjaśnia mł.asp. Weronika Wujek.

CZYTAJ TEŻ: 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

WŁODEK MOTOCYKLISTA. 28.06.2024 14:18
Oto nasi Polscy i Bialscy Motocykliści i Skuterowcy . Jedni warci drugich. Sezon motocyklowy uważam za otwarty.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Klasyk Treść komentarza: pożeczki i inne drzewa Data dodania komentarza: 20.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: Nowe imperium dyni. Jak susza zmienia Lubelszczyznę? Autor komentarza: Ela Treść komentarza: Jaki sukces ? Typ to zakala rodziny z dlugami. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 21:43 Źródło komentarza: Dominik Szewczyk wywalczył tytuł mistrza Polski w Zalesiu Autor komentarza: żenuła Treść komentarza: Popieram częściowo pana Halickiego i dokładam swoją "cegiełkę" - większość procedury "zrzucono" na zgłaszającego (odpowiednia lokalizacja inwesycji, wycena, etc.). Co mieszkańca obchodzi, czy w tym lub tamtym miejscu, zgodnie z MPZP "NIE WOLNO" wybudować wieżyczki tudzież ambony ornitologicznej? Bo BO schodzi na psy. Instytucja publiczna jak SZKOŁA finansowana przez władzę i składki rodziców oraz darczyńców i firmy zaprzyjaźnione sięga swą "łapą" po jeszcze - bo dyrekcja nieudolnie zarządza finansami. Pff i jeszcze trochę. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 13:04 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Budżet Obywatelski coraz mniej obywatelski? Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Wszystko fajnie tylko trzeba znaleźć rozwiązanie dużego ubytku wód gruntowych w Międzyrzecu i pobliskiej okolicy Czy to wina wipaszu czy producentów drobiu pieczarek i świniarnia bo tego w okolicy jest naprawdę dużo setki kurników myślę że w promieniu 10km takich budynków różnego przeznaczenie jest lekko ponad 200 sztuk Jest władza niech się zajmie tym problemem A nie myśleć o inwestycji za kilka baniek na żwirowni jak tam za rok może dwa będzie sadzawka A nie kąpielisko chyba że dla much i ptaków Już poszło 5.5 miliona na stok i co z niego mamy w pewnym czasie pośmiewisko na całą Polskę np w TVN turbo był reportaż 🤣🤣🤣🤣 Data dodania komentarza: 20.06.2026, 07:44 Źródło komentarza: Międzyrzec Podlaski. Do miasta przyjechała Sława Przybylska [GALERIA ZDJĘĆ] Autor komentarza: Dlaczego Lublin ? Treść komentarza: Dlaczego tą sprawą zajmuje się komenda Policji w Lublinie a nie nasza komenda w Białej Podlaskiej ? Co to nasi kryminalni gorsi ? A nasi kryminalni co mają robić .... zajmować się kradzieżą komptów z blokowych piwnic czy snopków zboża z pola ? Data dodania komentarza: 19.06.2026, 22:51 Źródło komentarza: Z OSTATNIEJ CHWILI. Zabójstwo Rosjanina w Białej Podlaskiej. ABW i policja zatrzymały podejrzanego
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama