Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 6 lutego 2026 10:25
Reklama
Reklama
Reklama

Zaginionej Angeliki szukali 2 miesiące. Mają zabójców

Policja zatrzymała 2 mężczyzn, którzy mieli zabić 39-letnią kobietę. Była poszukiwana od kwietnia.
Zaginionej Angeliki szukali 2 miesiące. Mają zabójców
Podczas przesłuchania mężczyźni nie przyznali się do winy

Autor: policja

„Policjanci z wydziału kryminalnego chorzowskiej komendy, prowadzący postępowanie w sprawie zaginięcia 39-letniej mieszkanki Chorzowa, zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 38 i 35 lat. Śledczy ustalili, że w kwietniu w Bytomiu mieli oni zabić swoją znajomą, a następnie ukryć zwłoki na nieużytkach w Piekarach Śląskich” – informuje śląska policja. 

Gdzie jest Angelika?

39-letnia Angelika z Chorzowa zaginęła w kwietniu. Cały czas trwały poszukiwania. Policja ustaliła, co mogło się wydarzyć. 

Okazuje się, że kobieta razem z dwoma znajomymi znalazła się w Bytomiu. Co się wydarzyło potem, pozostaje na razie tajemnicą. Jednak wiadomo, co się stało z Angeliką. Jej ciało znaleziono na terenie nieużytków w Piekarach Śląskich.

Zdaniem śledczych kobieta zginęła pod koniec kwietnia właśnie w Bytomiu, a jej ciało zostało potem ukryte przez sprawców. A mieli nimi być właśnie zatrzymani mężczyźni.

Nie przyznali się do winy

„Na wniosek chorzowskiej prokuratury, sąd tymczasowo aresztował mężczyzn na 3 miesiące. Podejrzani nie przyznali się do winy. Za zabójstwo grozi im kara nawet dożywotniego więzienia” – podkreśla policja. 

Podczas przesłuchania mężczyźni nie przyznali się do winy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: xsssxTreść komentarza: Nie oszukując się to miasto ma inne potrzeby bardziej pilne niż stok narciarski!! Ulice, wiadukt, korki w mieście, chodniki!!Data dodania komentarza: 6.02.2026, 08:43Źródło komentarza: Międzyrzec Podlaski. Ze stoku narciarskiego nie skorzystamyAutor komentarza: WxxwTreść komentarza: Są pilniejsze potrzeby w mieście niż stok! Stan ulic woła o pomstę do nieba! Brak wiaduktu powoduje korki w mieście. Brak sygnalizacji, odpowiedniego oświetlenia przejść odpowiada za większość wypadków w mieście.Data dodania komentarza: 6.02.2026, 06:29Źródło komentarza: Międzyrzec Podlaski. Ze stoku narciarskiego nie skorzystamyAutor komentarza: radzyniakTreść komentarza: Pracownicy i tak są obciążeni pracą bo od momentu przyjścia na to stanowisko podpisał wiele świadectw pracy.... teraz rzuca jakąś diagnozą, która nie pozwala skupić się pracownikom na ich podstawowych obowiązkach... Skoro ma tylu fanów to niech zatrudni sobie idealne osoby, które zajmą się jego diagnozą napisaną przez CHatGPT bo nie przez niego samego a pracownikom niech da spokojnie pracować.Data dodania komentarza: 5.02.2026, 15:11Źródło komentarza: Coraz dotkliwiej odczuwają brak strategii. Burmistrz uderza diagnozą w stółAutor komentarza: ParasolTreść komentarza: Całe szczęście jest 21 wiek teraz i ciemnogród się skończyłData dodania komentarza: 5.02.2026, 14:24Źródło komentarza: BIAŁA PODLASKA: Rusza inwestycja w żłobek i dom senioraAutor komentarza: Zulu GulaTreść komentarza: To taki paradoks bo na działce, na której będzie ta budowa, odpady już są zakopane (w XX. wieku więc cześć już zgniła).Data dodania komentarza: 5.02.2026, 12:03Źródło komentarza: BIAŁA PODLASKA: Rusza inwestycja w żłobek i dom seniora
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama