Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 czerwca 2026 18:03
Reklama
Reklama

Mielnik. Niebawem "Muzyczne Dialogi nad Bugiem"

XXXIII Muzyczne Dialogi nad Bugiem zaplanowano w Mielniku na 10 sierpnia. Wydarzenie będzie miało miejsce w amfiteatrze Topolina. Wystąpią takie zespoły jak Malwa Band, Siarby, Don Vasyl Junior & Cygańskie Gwiazdy.
Mielnik. Niebawem "Muzyczne Dialogi nad Bugiem"
W Mielniku 10 sierpnia będzie się można bawić przy wielokulturowej muzyce, nie zabraknie romskich rytmów

Autor: pixabay.com/zdjęcie poglądowe

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 16:00, wówczas zagrają: „Nowina” z Moszczony Królewskiej, Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łosickiej, „Wrzosy” z Wilanowa, Galina i Jerzy Kosteccy z Łosic, „Mielniczanie” z Mielnika, Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łosickiej. 

Z kolei o godz. 18:20 wystąpi Malwa Band. Następnie zagra zespół Siabry, kolejno Don Vasyl Junior & Cygańskie Gwiazdy. Imprezę zakończy dyskoteka z dj. Nie zabraknie stoisk z gastronomią, rękodziełem, warsztatów rękodzielniczych i dmuchańców. 

Organizatorem imprezy jest Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Mielniku. 

CZYTAJ TEŻ: 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Klasyk Treść komentarza: pożeczki i inne drzewa Data dodania komentarza: 20.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: Nowe imperium dyni. Jak susza zmienia Lubelszczyznę? Autor komentarza: Ela Treść komentarza: Jaki sukces ? Typ to zakala rodziny z dlugami. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 21:43 Źródło komentarza: Dominik Szewczyk wywalczył tytuł mistrza Polski w Zalesiu Autor komentarza: żenuła Treść komentarza: Popieram częściowo pana Halickiego i dokładam swoją "cegiełkę" - większość procedury "zrzucono" na zgłaszającego (odpowiednia lokalizacja inwesycji, wycena, etc.). Co mieszkańca obchodzi, czy w tym lub tamtym miejscu, zgodnie z MPZP "NIE WOLNO" wybudować wieżyczki tudzież ambony ornitologicznej? Bo BO schodzi na psy. Instytucja publiczna jak SZKOŁA finansowana przez władzę i składki rodziców oraz darczyńców i firmy zaprzyjaźnione sięga swą "łapą" po jeszcze - bo dyrekcja nieudolnie zarządza finansami. Pff i jeszcze trochę. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 13:04 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Budżet Obywatelski coraz mniej obywatelski? Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Wszystko fajnie tylko trzeba znaleźć rozwiązanie dużego ubytku wód gruntowych w Międzyrzecu i pobliskiej okolicy Czy to wina wipaszu czy producentów drobiu pieczarek i świniarnia bo tego w okolicy jest naprawdę dużo setki kurników myślę że w promieniu 10km takich budynków różnego przeznaczenie jest lekko ponad 200 sztuk Jest władza niech się zajmie tym problemem A nie myśleć o inwestycji za kilka baniek na żwirowni jak tam za rok może dwa będzie sadzawka A nie kąpielisko chyba że dla much i ptaków Już poszło 5.5 miliona na stok i co z niego mamy w pewnym czasie pośmiewisko na całą Polskę np w TVN turbo był reportaż 🤣🤣🤣🤣 Data dodania komentarza: 20.06.2026, 07:44 Źródło komentarza: Międzyrzec Podlaski. Do miasta przyjechała Sława Przybylska [GALERIA ZDJĘĆ] Autor komentarza: Dlaczego Lublin ? Treść komentarza: Dlaczego tą sprawą zajmuje się komenda Policji w Lublinie a nie nasza komenda w Białej Podlaskiej ? Co to nasi kryminalni gorsi ? A nasi kryminalni co mają robić .... zajmować się kradzieżą komptów z blokowych piwnic czy snopków zboża z pola ? Data dodania komentarza: 19.06.2026, 22:51 Źródło komentarza: Z OSTATNIEJ CHWILI. Zabójstwo Rosjanina w Białej Podlaskiej. ABW i policja zatrzymały podejrzanego
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama