Wychowanek Huraganu i były zawodnik Podlasia Biała Podlaska przeszedł na zasadzie transferu definitywnego z Jagiellonii Białystok do występującego w amerykańskiej Major League Soccer Realu Salt Lake i podpisał kontrakt obowiązujący do końca sezonu 2028. W obecnym sezonie PKO Bank Polski Ekstraklasy dwudziestoletni zawodnik rozegrał trzy spotkania. W minionym z "Jagą" zdobył tytuł Mistrza Polski i był wyróżniającą się postacią w ekipie. Rozegrał trzydzieści cztery mecze i zdobył sześć bramek. Zaowocowało to powołaniem do kadry Polski, niestety nie udało się jeszcze Dominikowi zadebiutować w biało-czerwonych barwach. - Jestem szczęśliwy, że przybyłem do Stanów Zjednoczonych, w Realu mam szanse przejść kolejny etap mojej kariery. MLS to dobre miejsce by to zrealizować. Chcę szybko spotkać się z kolegami z drużyny, ciężko pracować i pomóc klubowi, a także oczywiście zdobyć trofea dla fanów RLS – powiedział Dominik dla strony internetowej klubu z nad Wielkiego Jeziora Słonego.
Reklama
Marczuk w Realu
Dominik Marczuk wychowanek Huraganu Międzyrzec Podlaski opuścił Jagiellonię.
- Piotr Frankowski
- 15.08.2024 10:31

Autor: www.jagiellonia.pl
Data dodania:
15.08.2024 10:31
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: kaes
Treść komentarza: Pozazdrościć takich niskich temperatur... Pozdrowienia z Francji!
Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:07
Źródło komentarza: Pogoda na wtorek. Tropikalna noc i upalny dzień
Autor komentarza: Zachęta ?
Treść komentarza: I to ma odstraszyć ich od procederu przemytu ,,ubogacaczy,, ? Grzywna powinna być horrendalna, i areszt aż do jej spłacenia. A tak, albo znikną, albo zmienią wygląd i dokumenty, i będą robić to samo...
Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:58
Źródło komentarza: Jeden pochodzi z Ukrainy, drugi z Uzbekistanu. Kurierzy migrantów skazani w Białej Podlaskiej
Autor komentarza: Joe
Treść komentarza: ja chcę już!
Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:44
Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia
Autor komentarza: Holden Caulfield
Treść komentarza: Do środy jak dobrze kojarzę
Data dodania komentarza: 23.06.2026, 07:32
Źródło komentarza: Czy Parczew będzie miał IV ligę?
Autor komentarza: Band-up
Treść komentarza: I kto teraz zwróci kasę za zniszczenie ciężarówki ? Jeżdżą jak wariaty tymi motocyklami , wymuszają i niszczą pojazdy kierowcom . Kto za to zapłaci ???
Data dodania komentarza: 23.06.2026, 06:12
Źródło komentarza: Zderzenie motocykla z ciężarówką w Olszance [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze