Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 09:10
Reklama
Reklama
Reklama

48-latek zatrzymany za marihuanę, proszek i kryształki

Wiszniccy policjanci podczas wspólnych działań z bialskimi kryminalnymi zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę oraz mefedron, które wystarczyłyby do sporządzenia ponad 160 porcji dilerskich tych narkotyków. Zarzuty w tej sprawie usłyszał 48-latek. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
48-latek zatrzymany za marihuanę, proszek i kryształki
Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności

Autor: KMP Biała Podlaska

W miniony poniedziałek, 23 września wiszniccy kryminalni uzyskali informację z której wynikało, że 48-letni mieszkaniec gm. Wisznice może posiadać środki odurzające. 

- Podczas wspólnych działań z policjantami bialskiej komendy zatrzymali podejrzewanego mężczyznę na terenie gminy. W jego plecaku funkcjonariusze ujawnili susz roślinny oraz proszek i kryształki. Po wykonaniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to marihuana, amfetamina oraz mefedron. Policjanci ujawnili też narkotyki w miejscu jego zamieszkania. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 160 porcji dealerskich tych narkotyków - informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, nadkom. Barbara Salczyńśka-Pyrchla. 

Nielegalne środki zostały zabezpieczone natomiast 48-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. - Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Wobec 48-latka prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji - mówi nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

CZYTAJ TEŻ: 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama