W niedzielę na pomoście pojawił się tylko jeden przedstawiciel naszego terenu. W kategorii +109 kg miejsce piąte zajął Hubert Myć (GCK Kobylany), który uzyskał 255 kg (115+140). Wygrał Olaf Pasikowski (Budowlani Opole) 310 kg (130+180), drugi był Michał Osiecki (Start Grudziądz) 264 (118+146), trzeci był Szymon Lisiak (Budowlani - Kucera Nowy Tomyśl) 257 kg (113+144). Zawodnik z Kobylan w rwaniu zdobył brązowy medal.- Do medalu zabrakło bardzo niewiele, co prawda udało się zdobyć brąz w rwaniu, niestety przegrałem w podrzucie. Wynik który uzyskałem patrząc na krótki okres przygotowań, w których zmagałem się z kontuzją łokcia, mimo wszystko jest satysfakcjonujący. Oczywiście mogło być lepiej, ale trzeba cieszyć się z tego co jest - powiedział Hubert po swoim starcie. W tabeli Sinclara wśród kobiet najlepsza była Wiktoria Wołk (Tarpan Mrocza) 211 kg (93+118) 276,05 pkt, druga Martyna Dołęga 205 kg (94+111) 257,37 pkt, trzecia Monika Szymanek (LKS Dobryszyce) 185 kg (80+105) 253,14 pkt. Na szóstej pozycji sklasyfikowano Wiktorię Gierczuk (AZS AWF Biała Podlaska) 189 kg (89+100) 231,44 pkt. Wśród mężczyzn wygrał Konrad Łazuga (Budowlani Opole) 299 kg (139+160) 405,10 pkt, drugi był jego kolega klubowy Kacper Urbanek 300 kg (139+161) 404,06 pkt., trzeci Patryk Suwalski (Górnik Polkowice) 340 kg (150+190) 399,77 pkt. Piąte miejsce zajął Michał Kościuk (AZS AWF Biała Podlaska) 295 kg (124+171) 372,65 pkt.
Reklama
Myć też z medalem
w Siedlach zakończyły się Mistrzostwa Polski U23 w podnoszeniu ciężarów. W ostatnim dniu walczyli najcięższy panowie, a wśród nich Hubert Myć (GCK Kobylany).
- Piotr Frankowski
- 06.10.2024 23:52

Autor: Przemysław Kaliski
Data dodania:
06.10.2024 23:52
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ciekawe
Treść komentarza: sukces;)
Data dodania komentarza: 25.06.2026, 17:19
Źródło komentarza: Historyczny dzień dla Białej Podlaskiej. Od piątku 26 czerwca, autostradą A2 do samej Warszawy
Autor komentarza: Feliks
Treść komentarza: "Bez problemu można wyłączyć i nie korzystać z tej funkcji telefonu," Poważnie?. Ale odkrycie.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 18:27
Źródło komentarza: Lubelskie. Zgubiony telefon postawił na nogi służby
Autor komentarza: as
Treść komentarza: Bez problemu można wyłączyć i nie korzystać z tej funkcji telefonu, ale generalnie lepiej mieć, ta funkcja mimo niepotrzebnych wezwań czasami, uratowała już wielu ludzi.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:44
Źródło komentarza: Lubelskie. Zgubiony telefon postawił na nogi służby
Autor komentarza: Bolek
Treść komentarza: Już specjalnie rower kupiłem, na tą okazję
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:05
Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia
Autor komentarza: Jasam
Treść komentarza: Ja też
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 07:50
Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze