– Kiedy Jagoda przyszła na świat, jak wielu rodziców, stanęliśmy przed wyzwaniem znalezienia odpowiedniego miejsca, gdzie mogłaby się rozwijać, poznawać świat i być bezpieczna. Mimo że na rynku było wiele placówek, żadna nie odpowiadała w pełni naszym oczekiwaniom. Marzyliśmy o miejscu, które będzie bardziej osobiste, przyjazne, gdzie dzieci będą mogły poczuć się jak w drugim domu. I wtedy, po wielu rozmowach i przemyśleniach, narodził się pomysł – stworzyć własne przedszkole i żłobek – dodaje.
– Tak powstała „Jagódka”, miejsce, które zostało stworzone z miłości do naszego dziecka, ale także z miłości do dzieci jako całości. Chcieliśmy, aby każde dziecko, które tu przyjdzie, mogło czuć się bezpieczne, kochane i zrozumiane. Zainspirowani potrzebami Jagody, zadbaliśmy o to, by każde dziecko miało możliwość rozwoju w atmosferze akceptacji, ciepła i wsparcia – mówi Robert Gdela.
Zaznacza też, że od samego początku celem było stworzenie czegoś więcej niż tylko zwykłego przedszkola. To miało być miejsce, w którym dzieci będą mogły odkrywać swoje talenty, poznawać świat w sposób naturalny, uczyć się przez zabawę i doświadczenie, a jednocześnie czuć bliskość i troskę, jakie zapewnia tylko rodzinny dom. Każdy element został starannie przemyślany, od przytulnych sal, przez stonowane kolorystycznie przestrzenie edukacyjne nie stwarzające efektu przebodźcowania dzieci, aż po zaangażowaną i kochającą kadrę, która podziela wartości właścicieli przedszkola.
Dzisiaj, kilka lat po otwarciu, Przedszkole i Żłobek Jagódka to miejsce, które funkcjonuje prężnie i z sukcesem.
– Z dumą patrzymy, jak nasza mała Jagoda, która była pierwszą "mieszkanką" tego miejsca, teraz jest w najstarszej grupie przedszkolnej. Nasza historia to nie tylko opowieść o przedszkolu i żłobku. To historia rodziny, która postanowiła stworzyć miejsce pełne ciepła, wsparcia i edukacji, z myślą o każdym dziecku, które przekroczy próg Jagódki. I tak, jak nasza Jagoda rośnie i dojrzewa, tak samo rozwija się nasze przedszkole, które z każdym rokiem przyciąga coraz więcej dzieci, stając się częścią ich wczesnego dzieciństwa – podkreśla Robert Gdela.
Przedszkola i Żłobka Jagódka mieszczą się przy ul. Sidorskiej 102 w Białej Podlaskiej.
![Niedźwiedzie Biznesu 2024, Przedszkole i Żłobek Jagódka [Kategoria: MIKROPRZEDSIĘBIORSTWO] Niedźwiedzie Biznesu 2024, Przedszkole i Żłobek Jagódka [Kategoria: MIKROPRZEDSIĘBIORSTWO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/xl-niedzwiedzie-biznesu-2024-przedszkole-i-zlobek-jagodka-kategoria-mikroprzedsiebiorstwo-1728981630.png)

![Łąki nad Toczną zmieniają oblicze. Wielki postęp prac przy budowie bulwarów [ZDJĘCIA] Łąki nad Toczną zmieniają oblicze. Wielki postęp prac przy budowie bulwarów [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-laki-nad-toczna-zmieniaja-oblicze-wielki-postep-prac-przy-budowie-bulwarow-zdjecia-1778229567.jpg)
![Biała Podlaska. Uczniowie ZSZ nr 2 zatańczyli zorbę. Pokaz cieszy się dużym zainteresowaniem [FILM] Biała Podlaska. Uczniowie ZSZ nr 2 zatańczyli zorbę. Pokaz cieszy się dużym zainteresowaniem [FILM]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-uczniowie-zsz-nr-2-zatanczyli-zorbe-film-1778238341.jpg)




![Pożar przy ul. Sławacińskiej. Płonął drewniany dom kryty strzechą [ZDJĘCIA] pożar sławacińska biała podlaska dom kryty strzechą straż pożarna](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-pozar-przy-ulicy-slawacinskiej-plonal-drewniany-dom-kryty-strzecha-1778225669.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze