Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 czerwca 2026 18:17
Reklama
Reklama

Walczyli młodzi karatecy

Czterdziestu sześciu reprezentantów Klubu Institute Budo Kai Karate Kyokushin w Białej Podlaskiej wzięło udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski International Budo Kai w Zambrowie.
Walczyli młodzi karatecy
Czterdziestu sześciu reprezentantów Klubu Institute Budo Kai Karate Kyokushin w Białej Podlaskiej wzięło udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski International Budo Kai w Zambrowie.

Autor: Zdzisław Owczarek

Impreza została zorganizowana przez Mazowiecko-Podlaski Klub Karate Kyokushin z Shihanem Arturem Więzowskim na czele. Mistrzostwa skupiły dużą liczbę zawodników i zawodniczek, którzy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych i wagowych. Dużo wrażeń przyniosły walki najmłodszych uczestników w kategorii grappling; niemniej jednak najwięcej emocji wzbudziły walki pełno kontaktowe kumite.

Z Klubu Institute Budo Kai Karate Kyokushin w Białej Podlaskiej finalistami zostali: Miejsca I w kumite: Natalia Ladwiniec, Olga Maruszak, Maja Stefaniak, Oskar Pietruczuk, Jakub Szeląg, Aniela Arseniuk-Chiluk, Patryk Janiszek, Danil Harahliad, Lilianna Kozak, Matylda Mazur, Franciszek Kozak, Aleksandra Janczuk, Jakub Ościłowski, Lena Toboła. Miejsca II w kumite: Zuzanna Drozdowska, Mikołaj Niczyporuk, Mikołaj Chomiuk, Ignacy Łozak, Maria Steć, Karol Dajda, Antoni Jaroszuk, Kacper Szeląg, Veronika Olikh. I miejsca w grapplingu: Mikołaj Bilicz, Nina Jaroszuk. II miejsca w grapplingu: Ignacy Matwiejuk, Helena Samarczenko, Magdalena Litwiniuk, Pavel Shypat.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Klasyk Treść komentarza: pożeczki i inne drzewa Data dodania komentarza: 20.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: Nowe imperium dyni. Jak susza zmienia Lubelszczyznę? Autor komentarza: Ela Treść komentarza: Jaki sukces ? Typ to zakala rodziny z dlugami. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 21:43 Źródło komentarza: Dominik Szewczyk wywalczył tytuł mistrza Polski w Zalesiu Autor komentarza: żenuła Treść komentarza: Popieram częściowo pana Halickiego i dokładam swoją "cegiełkę" - większość procedury "zrzucono" na zgłaszającego (odpowiednia lokalizacja inwesycji, wycena, etc.). Co mieszkańca obchodzi, czy w tym lub tamtym miejscu, zgodnie z MPZP "NIE WOLNO" wybudować wieżyczki tudzież ambony ornitologicznej? Bo BO schodzi na psy. Instytucja publiczna jak SZKOŁA finansowana przez władzę i składki rodziców oraz darczyńców i firmy zaprzyjaźnione sięga swą "łapą" po jeszcze - bo dyrekcja nieudolnie zarządza finansami. Pff i jeszcze trochę. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 13:04 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Budżet Obywatelski coraz mniej obywatelski? Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Wszystko fajnie tylko trzeba znaleźć rozwiązanie dużego ubytku wód gruntowych w Międzyrzecu i pobliskiej okolicy Czy to wina wipaszu czy producentów drobiu pieczarek i świniarnia bo tego w okolicy jest naprawdę dużo setki kurników myślę że w promieniu 10km takich budynków różnego przeznaczenie jest lekko ponad 200 sztuk Jest władza niech się zajmie tym problemem A nie myśleć o inwestycji za kilka baniek na żwirowni jak tam za rok może dwa będzie sadzawka A nie kąpielisko chyba że dla much i ptaków Już poszło 5.5 miliona na stok i co z niego mamy w pewnym czasie pośmiewisko na całą Polskę np w TVN turbo był reportaż 🤣🤣🤣🤣 Data dodania komentarza: 20.06.2026, 07:44 Źródło komentarza: Międzyrzec Podlaski. Do miasta przyjechała Sława Przybylska [GALERIA ZDJĘĆ] Autor komentarza: Dlaczego Lublin ? Treść komentarza: Dlaczego tą sprawą zajmuje się komenda Policji w Lublinie a nie nasza komenda w Białej Podlaskiej ? Co to nasi kryminalni gorsi ? A nasi kryminalni co mają robić .... zajmować się kradzieżą komptów z blokowych piwnic czy snopków zboża z pola ? Data dodania komentarza: 19.06.2026, 22:51 Źródło komentarza: Z OSTATNIEJ CHWILI. Zabójstwo Rosjanina w Białej Podlaskiej. ABW i policja zatrzymały podejrzanego
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama