Panel dyskusyjny odbędzie się 17 maja 2025 roku o godz. 18:00 w Filii nr 2 przy ul. Spółdzielczej 8. Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Heroizm Codzienności - Książka jako Inspiracja i Dialog”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Partnerstwo dla książki 2025.
– Dr Olga Kamińska to neuropsycholożka, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu SWPS, która zdobyła doświadczenie podczas licznych zagranicznych staży w prestiżowych ośrodkach badawczych w Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Australii. Ukończyła także szkolenie trenerów dla par w Instytucie Gottmana – jednym z najbardziej wpływowych ośrodków badawczych w dziedzinie relacji romantycznych. Jej dorobek naukowy obejmuje liczne publikacje w wiodących periodykach branżowych, a pasję do popularyzacji nauki realizuje poprzez artykuły, podcasty i wykłady. Autorka książki „#Love. Jak kochać w XXI wieku.” – opowiada Marta Makarska z Filii nr 2, MBP w Radzyniu Podlaskim.
W programie debaty jest próba odpowiedzi na pytania: czym jest dobrostan i jakie miejsce zajmują w nim relacje społeczne? Jakie role odgrywają bliskość, zaufanie i poczucie przynależności? Co mówi nauka o wpływie kontaktów społecznych na stres, odporność psychiczną i długość życia? Jak budować i pielęgnować wartościowe relacje w pracy, rodzinie i w społeczności lokalnej? Debata będzie również przestrzenią do refleksji: Jak wygląda jakość naszych relacji? Co możemy zmienić, by doświadczać większego wsparcia i więzi?
Wydarzenie skierowane jest do wszystkich, którzy chcą lepiej rozumieć siebie i innych – liderów, nauczycieli, pracowników organizacji, rodziców i każdego, komu bliski jest temat zdrowia psychicznego i dobrostanu społecznego. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, wejściówki można odebrać w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radzyniu Podlaskim, przy ul. Spółdzielczej 8.
CZYTAJ TEŻ:




![Tuczna. Posadzili 300 drzewek [ZDJĘCIA] Tuczna. Posadzili 300 drzewek [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-tuczna-posadzili-300-drzewek-zdjecia-1766050341.jpg)




![Autostrada A2. Kierowcy szykują się na otwarcie obwodnicy Siedlec [ZDJĘCIA] Autostrada A2. Kierowcy szykują się na otwarcie obwodnicy Siedlec [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-autostrada-a2-kierowcy-szykuja-sie-na-otwarcie-obwodnicy-siedlec-zdjecia-film-1766061486.jpg)









Napisz komentarz
Komentarze