Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 7 maja 2026 08:51
Reklama
Reklama baner reklamowy word biała podlaska
Reklama
To nagroda za 1.5 mln km!

Bialczanie wykręcili sobie myjnię dla rowerów

Ubiegłoroczne zwycięstwo w "Rowerowej stolicy Polski" wciąż zbiera żniwo. Miasto w ostatnich dniach otworzyło myjnie dla rowerów. To prezent dla mieszkańców za wysiłek włożony w rowerową rywalizację w ubiegłym roku.
Bialczanie wykręcili sobie myjnię dla rowerów
Myjnia dla rowerów to prezent dla mieszkańców za wysiłek włożony w rowerową rywalizację w ramach Rowerowej Stolicy Polski

Źródło: screen UM Biała Podlaska

Myjnia dla rowerów stanęła przy parkingu Wod-Kan, przy Małpim Gaju. To nagroda za 1.5 mln km wyjeżdżonych przez mieszkańców na rowerach w rywalizacji Rowerowej Stolicy Polski. Miasto w ubiegłym roku po raz trzeci wywalczyło tytuł lidera. 

– Korzystać z tej myjni mieszkańcy mogą za darmo. Sami sobie zafundowaliśmy ten prezent i dzięki opiece spółki Wod-Kan będziemy mogli myć nasze rowery - zapowiada Michał Litwiniuk, prezydent Białej Podlaskiej.

Miasto w ubiegłym roku po raz trzeci było zwycięzcą rowerowych zmagań organizowanych przez samorządy w całym kraju. Wynik Białej Podlaskiej to 1.457.608,98 km i 26.705,42 pkt. Kilometry dla Białej Podlaskiej wykręciło 6392 rowerzystów. W ubiegłorocznej rywalizacji, drugie były Puławy a trzecie Gniezno.

CZYTAJ TEŻ:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

xyz 27.05.2025 14:41
myjnia, która oczywiście nie działa, dobre bo bialskie…

nie uśmiechnięty 16.05.2025 21:03
POdwyżki wszystkiego, ale uśmiechnięta Biała dostaje myjnię dla rowerów. Jakby powiedział Pawlak: toż to SZOOOK. To bialczanie wypracowali nagrodę. Dlaczego więc mordki polityczne szczerzą się do zdjęcia?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaButik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AaaTreść komentarza: Seniorzy do kosciołaData dodania komentarza: 6.05.2026, 15:18Źródło komentarza: Seniorzy będą świętować Dzień MatkiAutor komentarza: HuraganTreść komentarza: Chwilę mnie nie było i redaktor znów przekręca nazwiska. Bramkarz Huraganu to Ostapiuk, nie Osypiuk. Tymuszk to z kolei Tymoszuk. W tekście jest też przekręcone nazwisko Bartnikowskiego. Chyba, że z ławki wszedł jakiś Bartkowski. Swoją drogą, jeśli Huragan już teraz jeździ na mecze w trzynastu, ciekawe kim będzie grał w okręgówce, po odejściu połowy składu.Data dodania komentarza: 5.05.2026, 12:42Źródło komentarza: Drugi mecz z rzędu bez porażki HuraganuAutor komentarza: Króluj nam ChrysteTreść komentarza: Super oby więcej takich sukcesów. Brawo SG Brawo Urząd Skarbowy. Tępić nierobów , spekulantow , złodzieje, oszustów , przemytników i malwersantow. W krajach muzułmańskich za takie coś już by zadyndał na szubienicy i wirgał nóźkami. Króluj nam Chryste zawsze I wszędzie .Data dodania komentarza: 5.05.2026, 10:22Źródło komentarza: A2. Wiózł w bagażniku 1200 kartonów nielegalnych papierosówAutor komentarza: gjfjhhk hvTreść komentarza: czemu w żabce nie byli policjanci tak odważniData dodania komentarza: 4.05.2026, 19:57Źródło komentarza: Nocna awaria na trasie. Policjanci z Łosic ruszyli z pomocą matce z dzieckiemAutor komentarza: Zulu GulaTreść komentarza: Gdyby gachowi tej Pani zepsuł się tak samo te sam samochód, to mógłby liczyć jedynie na mandat karny kredytowany. Nie czarujmy się aż tak prymitywne.Data dodania komentarza: 4.05.2026, 17:34Źródło komentarza: Nocna awaria na trasie. Policjanci z Łosic ruszyli z pomocą matce z dzieckiem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama