W zawodach udział wzięli reprezentanci szkół podstawowych, którzy rywalizowali w wielu konkurencjach biegowych i technicznych. Na bieżni można było podziwiać zmagania na dystansach 100 m, 200 m, 300 m, 600 m oraz 1000 m. Młodzi sportowcy mierzyli się również w pchnięciu kulą, skoku w dal i skoku wzwyż, a emocji dostarczyły także biegi sztafetowe – 4x100 metrów oraz sztafeta olimpijska.
Zawodnicy pokazali ogromne zaangażowanie, ducha walki i radość z rywalizacji fair play. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki w każdej z konkurencji zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz wywalczyła awans do zawodów regionalnych, które odbędą się w Siedlcach.
Organizatorzy podkreślają, że wydarzenie przebiegło w sportowej atmosferze, a młodzież zaprezentowała wysoki poziom przygotowania fizycznego. Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom, ich nauczycielom i trenerom, którzy wspierają rozwój sportowy młodego pokolenia.

Czytaj też:

![Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA] łobaczew mały zbiórka pożar warsztatu pomoc](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-pozar-zniszczyl-stolarnie-w-lobaczewie-malym-trwa-zbiorka-zdjecia-1770032834.jpg)
![Publiczność śpiewała z wokalistami [GALERIA ZDJĘĆ] Publiczność śpiewała z wokalistami [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-publicznosc-spiewala-z-wokalistami-galeria-zdjec-1769776464.jpg)












Napisz komentarz
Komentarze