29 maja, tuż po godzinie 17:00, na lokalnej drodze powiatowej nr 1304L ciągnącej się przez Zabiele w powiecie łukowskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Samochód osobowy marki Opel Insignia uderzył w łosia, który nagle wtargnął na jezdnię z lewej strony drogi.
Siła zderzenia była tak duża, że auto wypadło z trasy, uderzyło w drzewo, po czym dachowało i zderzyło się z betonowym słupem telekomunikacyjnym. Na miejscu zginęły dwie osoby – 32-letni kierowca i 24-letnia pasażerka, oboje z powiatu siedleckiego.
Do wypadku natychmiast skierowano wszystkie służby ratunkowe. W akcji uczestniczyły trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Łukowa, jednostki OSP KSRG ze Stoczka Łukowskiego, Jedlanki i Starej Róży, zespoły ratownictwa medycznego, w tym Lotnicze Pogotowie Ratunkowe „Ratownik 19”. Niestety, mimo wysiłków ratowników, życia ofiar nie udało się uratować.
Przyczyny i dokładne okoliczności wypadku bada policja pod nadzorem prokuratora. Teren zdarzenia został zabezpieczony, a droga była przez kilka godzin całkowicie zablokowana.
CZYTAJ TEŻ:
![Tragedia w Zabielu. Łoś wbiegł pod auto – nie żyją dwie osoby [ZDJĘCIA] Tragedia w Zabielu. Łoś wbiegł pod auto – nie żyją dwie osoby [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/xl-powiat-lukowski-dwie-osoby-nie-zyja-po-zderzeniu-z-losiem-zdjecia-1748590817.jpg)




![Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA] łobaczew mały zbiórka pożar warsztatu pomoc](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-pozar-zniszczyl-stolarnie-w-lobaczewie-malym-trwa-zbiorka-zdjecia-1770032834.jpg)
![Publiczność śpiewała z wokalistami [GALERIA ZDJĘĆ] Publiczność śpiewała z wokalistami [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-publicznosc-spiewala-z-wokalistami-galeria-zdjec-1769776464.jpg)












Napisz komentarz
Komentarze