Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 czerwca 2026 17:40
Reklama
Reklama
Niebezpieczne znalezisko w Brzozowicy Dużej

Gmina Kąkolewnica. Pocisk z II wojny światowej w lesie

W czwartek (28 sierpnia) przed południem, podczas prac związanych z wycinką drzew w kompleksie leśnym w Brzozowicy Dużej (gmina Kąkolewnica), znaleziono przedmiot przypominający niewybuch.
Gmina Kąkolewnica. Pocisk z II wojny światowej w lesie
Pocisk artyleryjski pochodzący z okresu II wojny światowej, znaleziony został wczoraj w kompleksie leśnym w Brzozowicy Dużej

Źródło: KPP Radzyń Podlaski

O znalezisku poinformowano dyżurnego radzyńskiej jednostki policji. Na miejsce skierowano policjanta z grupy rozpoznania minersko-pirotechnicznego. Mundurowy potwierdził, że znaleziony przedmiot to pocisk artyleryjski, pochodzący prawdopodobnie z okresu II wojny światowej.

Do czasu przyjazdu patrolu rozminowania z Jednostki Wojskowej w Chełmie policjanci zabezpieczają teren, aby nikt postronny nie miał do niego dostępu.

CZYTAJ TEŻ:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Damian Kaczmarek Treść komentarza: Jest brany, warunkiem jest strzelenie wam ponad 10 bramek. Poniżej tego wyniku nie bierzemy go pod uwagę. Miło z waszej strony że osoba z Kujawiaka Stanin tak bardzo dba o interes zawodnika z AZ-Budu. FanClub drużyny z Komarówki Podlaskiej jest nawet na ziemi łukowskiej. Piękna współpraca ;) Data dodania komentarza: 5.06.2026, 09:57 Źródło komentarza: Nowy rekord skuteczności Autor komentarza: Kujawiak1994 Treść komentarza: Czyli jednak zawodnik kolejki jest grany pod dobry wynik drużyny. Jedno się mówi, drugie się mówi Data dodania komentarza: 5.06.2026, 03:45 Źródło komentarza: Nowy rekord skuteczności Autor komentarza: Dzierżyński - maniaku, chory maniaku, Treść komentarza: "Próżnoś repliki się mojej spodziewał - nie dam ci prztyczka, ni klapsa. Nie powiem nawet - pies cię ***** - bo to mezalians byłby dla psa" Data dodania komentarza: 5.06.2026, 00:07 Źródło komentarza: Kraj. Żadnych adopcji przez pary jednopłciowe. Konfederacja szykuje ustawę Autor komentarza: Kredocoasterstwo Treść komentarza: Rozumiem że na tym zdjęciu to Pan opiekun Chwedoruk ze swoimi podopiecznymi stanął do foty jak przystało na opiekuna. Data dodania komentarza: 4.06.2026, 12:03 Źródło komentarza: Półfinał wojewódzki w piłce nożnej chłopców – zwycięstwo IV LO Biała Podlaska Autor komentarza: Czas pokaże Treść komentarza: Ale ZAKŁAMANIEC już mu posadkę w Cargotor przygotowali ale póki co to im nie jest nic wiadomo :). Porażka i wszyscy temu się przyglądamy. Samorządowiec wojewódzki w spółce skarbu państwa. Olśnienie , specjalista od transportu kolejowego. Niby walczycie i piętnujecie kolesiostwo w PIS-e a sami co - HIPOKRYCI Data dodania komentarza: 4.06.2026, 09:20 Źródło komentarza: BIAŁA PODLASKA: Szef gabinetu prezydenta odchodzi z urzędu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama