Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 7 maja 2026 08:37
Reklama
Reklama
Reklama
Robi się coraz zimniej...

Pogoda na piątek. Rekordowe przymrozki!

Piątkowa aura w Białej Podlaskiej i regionie będzie chłodna, ale pogodna.
Pogoda na piątek. Rekordowe przymrozki!
Czwartek przyniósł historyczny rekord chłodu. Jak poinformował portal Info Meteo LU – Biała Podlaska, o godzinie 6 rano termometry 5 cm nad gruntem pokazały aż -6,3°C

Źródło: Freepik

Poranek 26 września zapowiada się zimny – temperatura spadnie do 3–4°C, przy wysokim ciśnieniu około 1034 hPa i słabym wietrze.

W ciągu dnia zrobi się nieco cieplej, maksymalnie 15–16°C, jednak odczuwalnie będzie chłodniej z powodu wiatru sięgającego w porywach do 30 km/h.

Po południu i wieczorem utrzyma się sucha, przejrzysta pogoda, a noc z piątku na sobotę znów będzie zimna – lokalnie termometry mogą wskazać zaledwie 5°C.

Co ciekawe, czwartek 25 września przyniósł historyczny rekord chłodu. Jak poinformował portal Info Meteo LU – Biała Podlaska, o godzinie 6 rano termometry 5 cm nad gruntem pokazały aż -6,3°C, co oznacza pobicie dotychczasowego wrześniowego rekordu sprzed 28 lat. Jeszcze zimniej było w Ochoży koło Parczewa, gdzie przy gruncie zanotowano poniżej -8°C. Na wysokości 2 metrów temperatura w Białej Podlaskiej spadła tej nocy do -2,6°C, niewiele zabrakło więc do wyrównania rekordu z 1976 roku.

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaButik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AaaTreść komentarza: Seniorzy do kosciołaData dodania komentarza: 6.05.2026, 15:18Źródło komentarza: Seniorzy będą świętować Dzień MatkiAutor komentarza: HuraganTreść komentarza: Chwilę mnie nie było i redaktor znów przekręca nazwiska. Bramkarz Huraganu to Ostapiuk, nie Osypiuk. Tymuszk to z kolei Tymoszuk. W tekście jest też przekręcone nazwisko Bartnikowskiego. Chyba, że z ławki wszedł jakiś Bartkowski. Swoją drogą, jeśli Huragan już teraz jeździ na mecze w trzynastu, ciekawe kim będzie grał w okręgówce, po odejściu połowy składu.Data dodania komentarza: 5.05.2026, 12:42Źródło komentarza: Drugi mecz z rzędu bez porażki HuraganuAutor komentarza: Króluj nam ChrysteTreść komentarza: Super oby więcej takich sukcesów. Brawo SG Brawo Urząd Skarbowy. Tępić nierobów , spekulantow , złodzieje, oszustów , przemytników i malwersantow. W krajach muzułmańskich za takie coś już by zadyndał na szubienicy i wirgał nóźkami. Króluj nam Chryste zawsze I wszędzie .Data dodania komentarza: 5.05.2026, 10:22Źródło komentarza: A2. Wiózł w bagażniku 1200 kartonów nielegalnych papierosówAutor komentarza: gjfjhhk hvTreść komentarza: czemu w żabce nie byli policjanci tak odważniData dodania komentarza: 4.05.2026, 19:57Źródło komentarza: Nocna awaria na trasie. Policjanci z Łosic ruszyli z pomocą matce z dzieckiemAutor komentarza: Zulu GulaTreść komentarza: Gdyby gachowi tej Pani zepsuł się tak samo te sam samochód, to mógłby liczyć jedynie na mandat karny kredytowany. Nie czarujmy się aż tak prymitywne.Data dodania komentarza: 4.05.2026, 17:34Źródło komentarza: Nocna awaria na trasie. Policjanci z Łosic ruszyli z pomocą matce z dzieckiem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama