Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 2 lutego 2026 22:12
Reklama
Reklama
Reklama
Będzie pogodnie

Pogoda na wtorek. Sprawdź, jaka będzie aura

Wtorek w Białej Podlaskiej i okolicach przyniesie pogodną, ale chłodną aurę. W ciągu dnia utrzyma się wysokie ciśnienie na poziomie około 1020 hPa, jednak wiatr o prędkości do 40 km/h sprawi, że temperatura odczuwalna będzie niższa od rzeczywistej.
  • Źródło: IMGW
Pogoda na wtorek. Sprawdź, jaka będzie aura
14 października przyniesie spokojną, jesienną pogodę z chłodnym powietrzem i przejaśnieniami

Źródło: Pixabay

W nocy z poniedziałku na wtorek niebo będzie przeważnie pogodne, ale chłodne masy powietrza sprowadzą spadek temperatury do około 3°C, a lokalnie przy gruncie mogą pojawić się przymrozki. Wiatr umiarkowany, w porywach do 25 km/h, wilgotność utrzyma się na poziomie powyżej 90%.

Poranek chłodny, z temperaturą w granicach 3–5°C i lekkim wiatrem z zachodu. Pomimo niskiej temperatury powietrze będzie dość suche, a widzialność dobra.

W ciągu dnia niebo pozostanie częściowo zachmurzone, z przejaśnieniami. Termometry pokażą około 9–10°C, jednak przy wietrze z północnego zachodu temperatura odczuwalna spadnie do 7–8°C. Ciśnienie utrzyma się na poziomie 1020 hPa, a wilgotność stopniowo zmniejszy się do 60%.

Wieczorem temperatura obniży się ponownie w okolice 6°C, przy słabnącym wietrze i spokojnej, bezdeszczowej aurze.

CZYTAJ TEŻ:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Janko MuzykantTreść komentarza: Zacznijmy od tego, że w służbach ręka rękę myje. Zawartość % to nie są dane wrażliwe (ogłaszane wszem i wobec jak ktoś zostanie zatrzymany) Piją za swoje, lecz pobory mają za moje. Chciałbym wiedzieć czy po piwie czy po szklanie?. Jeżeli to służba celno-drogowa to gdzie pili. Pod jałowcem czy na stołówce. Jeżeli pod jałowcem to jak dojechali na oddział. Jeżeli ktoś jest na świeczniku to ma od niego bić blask nie swąd knota. Nie dość że Janusz to jeszcze fujara.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 17:04Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwościAutor komentarza: RolnikTreść komentarza: Na chorych ludzi to powinno się zbierać pieniążki . Na leczenie . Ale dla jakiegoś przedsiębiorcy na odbudowę biznesu ? Pewnie z ubezpieczenia weźmie więcej niż to było warte . Każdy teraz o zdrowych zmysłach ubezpiecza swój biznes . KAŻDY O ZDROWYCH ZMYSŁACH UBEZPIECZA!!!! A nam Rolnikom zawsze robią pod górkę i dotacje coraz mniejsze . To może i my rolnicy będziemy robić sobie zbiórkę bo mamy dotacje coraz mniejsze i Unia Europejska nas oszukuje . Nam rolnikom nich nie daje a przedsiębiorcy sobie zbiórki robią na biznesy .Data dodania komentarza: 2.02.2026, 16:16Źródło komentarza: Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Alkomat dawać do końca życia .Treść komentarza: Wielu ludzi zna dane i wie kim byli pijacy . Ale świat i opinia publiczna powinna poznać imiona, nazwiska , adresy , zdjęcia itp tych ludzi aby ich omijać z daleka . Skoro pili alkohol w pracy to mogą też po pijanemu autem jeżdzić ( mogą ale nie muszą ) .... ale lepiej omijać takich z daleka . Ciekawe gdzie teraz pracę znajdą ? Nie bardzo chcą zatrudniać takich co w pracy chleją . Może gdzieś przy łopacie znajdą robotę lub w ochronie bo nigdzie indziej nikt ich nie zatrudni . Większość osób z okolicy wie o kogo chodzi i nie zatrusnią takich . Ja bym ich zatrudnił ale co dziennie bym ich sprawdzał alkotestem czy do pracy przychodzą trzeźwi ?Data dodania komentarza: 2.02.2026, 16:10Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwościAutor komentarza: FeliksTreść komentarza: To już takie stare aż żałosne.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 14:48Źródło komentarza: Podejrzany o zabójstwo ratownika medycznego jest poczytalnyAutor komentarza: Janko FujaraTreść komentarza: A może zacznijmy od tego, do czego ich dane są tobie potrzebne? Własnego życia nie masz?Data dodania komentarza: 2.02.2026, 14:14Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama