Wydarzenie rozpocznie się 25 października o godz. 19:00. W programie przewidziano zabawę taneczną z DJ-em i wodzirejem, podlaską biesiadę, regionalne menu szefa kuchni oraz selekcję lokalnych browarów.
Bilety są dostępne w recepcji Hotelu Zamek Janów Podlaski oraz na stronie internetowej zamekjanowpodlaski.pl. Przy rezerwacji biletu online obowiązuje 10-procentowy rabat na nocleg, a w cenie biletu znajduje się żeton na jedno dowolnie wybrane piwo.
Czytaj też:




![Wisznice. Tak ochodzili Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych [ZDJĘCIA] Wisznice. Tak ochodzili Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-wisznice-tak-ochodzili-narodowy-dzien-zolnierzy-wykletych-zdjecia-1772702610.jpg)











Napisz komentarz
Komentarze