- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący dostawczym vw przejechał po mężczyźnie, gdy wyjeżdżał z posesji i dołączał się do drogi krajowej nr 82. Do zdarzenia doszło we wtorek (25 listopada) w Turce około godziny 15.30 - podinspektor Andrzej Fijołek, rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie. - Kierujący nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy.
Zdarzenie zauważył i zgłosił inny kierujący. Policjanci zatrzymali kierowcę, gdy stał w korku. 65-latek był trzeźwy. Tłumaczył, że nie widział ani też nie poczuł, że przejechał osobę.
Policja ustala, czy 37-latek przed zdarzeniem szedł czy leżał na drodze. Wszystkie czynności wykonywane są pod nadzorem prokuratora.



![Zalesie. Przedszkolaki dekorowały pierniki [ZDJĘCIA] Zalesie. Przedszkolaki dekorowały pierniki [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-zalesie-przedszkolaki-dekorowaly-pierniki-zdjecia-1765796280.jpg)
![Rossosz. Mieszkańcy zasiedli do wigilii [ZDJĘCIA, FILM] Rossosz wigilia kiermasz](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-rossosz-mieszkancy-zasiedli-do-wigilii-zdjecia-film-1765795122.jpg)





![Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [14-12-2025] Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [14-12-2025]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-odeszli-do-wiecznosci-14-12-2025-1765697551.jpg)



![Mister AWF 2025 wybrany! [GALERIE ZDJĘĆ] [WIDEO] mister awf 2025 zwycięzca Jakub Stradczuk wybory miss biała podlaska](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-galerie-zdjec-wideo-1765472025.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze