Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 grudnia 2025 19:57
Reklama
Reklama
Zimno da się we znaki

Pogoda na piątek. Sprawdź, jaka będzie aura

Piątek (19 grudnia) zapowiada się chłodny. Nocne i poranne przymrozki oraz wysoka wilgotność będą sprzyjać powstawaniu szronu i śliskich nawierzchni.
pogoda grudzień biała podlaska krajobraz
Wysoka wilgotność i niska temperatura sprawiają, że chłód jest odczuwalny znacznie mocniej

Źródło: Pixabay

W nocy z czwartku na piątek (18/19 grudnia) temperatura utrzyma się w przedziale 1-2°C, jednak odczuwalnie będzie bliżej 0°C, miejscami lekko poniżej. Wiatr słaby, chwilami umiarkowany, 7-15 km/h. Lokalnie możliwe osadzanie się szronu.

Wczesnym rankiem ochłodzenie do około 1°C, a odczuwalnie nawet -2°C. Duże zachmurzenie, wilgotność powyżej 95 procent. Wiatr umiarkowany, do 20 km/h, potęgujący uczucie chłodu. W ciągu dnia temperatura stopniowo wzrośnie, osiągając maksimum około 4°C w godzinach okołopołudniowych. Odczuwalnie 1-2°C. Zachmurzenie duże, bez opadów. Wiatr słaby do umiarkowanego, 10-18 km/h. 

Po zachodzie słońca szybki spadek temperatury do 1-2°C, a odczuwalnie ponownie w okolice 0°C. Wilgotność znów wzrośnie do blisko 100 procent. Wiatr słaby. Warunki sprzyjające ponownemu pojawianiu się szronu i lokalnego oblodzenia.

Ciśnienie wysokie i stabilne, około 1025-1029 hPa.

CZYTAJ TEŻ: 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Cezary WędkarzTreść komentarza: A dlaczego nie karaja szarpakowcow po Białoruskiej stronie Bugu . Ich też powinien polski sąd ukarać. Polska policja i straż graniczna powinna narobić zdjęć tych szarpakowców po Białoruskiej stronie. Pojechać na Białoruś złapać ich przywieść do Polski i surowo ukarać.Data dodania komentarza: 18.12.2025, 17:44Źródło komentarza: Łowili na "szarpaka". Muszą zapłacić po blisko 3 tys. złAutor komentarza: magister blokersTreść komentarza: A co tam w twojej śmiesznej budzie w Ortelu? Nie rozpadła się?Data dodania komentarza: 18.12.2025, 15:16Źródło komentarza: Chciał zażartować. Teraz odpowie przed sądemAutor komentarza: ???? - maniaku,Treść komentarza: A co trzeba mieć w głowie, aby pochwalać kradzież samochodu?Data dodania komentarza: 18.12.2025, 10:17Źródło komentarza: Chciał zażartować. Teraz odpowie przed sądemAutor komentarza: por. NosTreść komentarza: Przecież powinien mieć zabrane prawo jazdy i ponownie powinien być skierowany na kurs prawa jazdy . Ale najpierw na badania do lekarza . Przecież już w podstwówce uczą dzieci że nie zostawia się w aucie kluczyków i na dodatek włączony silnik . Matko strach na ulicę wychodzić .Data dodania komentarza: 18.12.2025, 08:13Źródło komentarza: Chciał zażartować. Teraz odpowie przed sądemAutor komentarza: ????Treść komentarza: Co trzeba mieć w głowie albo czego nie mieć aby zostawić auto z włączonym silnikiem i sobie gdzieś pójść .....Data dodania komentarza: 17.12.2025, 23:15Źródło komentarza: Chciał zażartować. Teraz odpowie przed sądem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama