Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 4 kwietnia 2026 02:20
Reklama
Reklama
W działaniach wzięło udział 15 strażaków

Kodeń. Cysterna z gazem zsunęła się na ogrodzenie

W Kodniu, cysterna z gazem zsunęła się na oblodzonej nawierzchni na ogrodzenie działki i blokowała przejazd w obu kierunkach.
Kodeń. Cysterna z gazem zsunęła się na ogrodzenie
Cysterna blokowała drogę w obu kierunkach

Autor: KM PSP Biała Podlaska

Jak podaje Komenda Miejska PSP w Białej Podlaskiej, w Kodniu, 12 lutego, cysterna z gazem (około 40m3 gazu) wykonując skręt w lewo, zsunęła się na oblodzonej nawierzchni na ogrodzenie działki i blokowała przejazd w obu kierunkach.

Na szczęście cysterna nie uległa  uszkodzeniom czy rozszczelnieniu. Do działań zadysponowano 5 zastępów i 15 strażaków Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej. 

Za zgodą właścicielki posesji, zdemontowano dwa przęsła ogrodzenia oraz usunięto słupek w celu prawidłowego ustawienia zestawu. Ciągnik siodłowy wraz z naczepą zabezpieczono przed stoczeniem na śliskiej nawierzchni przy pomocy wyciągarki pojazdu pożarniczego. Następnie koparko ładowarka odholowała pojazd w bezpieczne miejsce.

Czytaj też:

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama