Z uwagi na wiosenną przerwę świąteczną w placówkach oświatowych, MZK wprowadza specjalny tryb kursowania autobusów. 7 kwietnia 2026 roku (poświąteczny wtorek) obowiązuje feryjny rozkład jazdy. Oznacza to, że pasażerowie powinni sprawdzać godziny odjazdów w czwartej rubryce na tabliczkach przystankowych, oznaczonej zazwyczaj jako "Ferie i Wakacje".
Oprócz zmian związanych z samym kalendarzem świątecznym, pasażerowie muszą wziąć pod uwagę trwające prace drogowe, które wymusiły modyfikację przebiegu niektórych linii:
- Linia I: W związku z remontem skrzyżowania ulicy Twardej z ulicą Daleką, autobusy poruszają się nową, tymczasową trasą przez ulice: Daleką, Wolską, Żwirową, Kołychawę oraz Drogę Wojskową.
- Linia G: Od 20 marca obowiązują skorygowane godziny odjazdów, które warto zweryfikować przed wyjściem na przystanek.
- Przystanek Porosiuki Pętla: Zmienił on swoją dotychczasową lokalizację, a w jego sąsiedztwie uruchomiono dodatkową parę przystanków (Porosiuki 2).
CZYTAJ TEŻ:










![Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [05-04-2026] Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [05-04-2026]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-odeszli-do-wiecznosci-05-04-2026-1775215683.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze