Na miejscu pracowali funkcjonariusze Żandarmerii Wojskowej, którzy prowadzili czynności procesowe. Teren znaleziska został zabezpieczony, a służby zapewniają, że nie ma zagrożenia dla mieszkańców.
Jak wynika z informacji przekazanych przez Żandarmerię Wojskową, odnaleziony element najprawdopodobniej ma związek z incydentem z nocy z 9 na 10 września 2025 r., kiedy to rosyjskie bezzałogowce wtargnęły w polską przestrzeń powietrzną i zostały zwalczone przez wojsko.
Postępowanie prowadzone jest pod nadzorem Działu ds. Wojskowych Prokuratury Rejonowej w Lublinie.
Czytaj też:

![Muzyczne serce powiatu zabiło w Łomazach! [WYNIKI KONKURSU, ZDJĘCIA] Muzyczne serce powiatu zabiło w Łomazach! [WYNIKI KONKURSU, ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-muzyczne-serce-powiatu-zabilo-w-lomazach-wyniki-konkursu-1779867470.jpg)














Napisz komentarz
Komentarze