Białą Podlaską reprezentowały dwie zawodniczki Maja Di Silvestro (AZS AWF Biała Podlaska) i Lena Lewczuk (UKS Żak Biała Podlaska). Obie wypadły bardzo dobrze. Maja wywalczyła wicemistrzostwo Polski w skokach na ścieżce w klasie mistrzowskiej. Lena była dziewiąta w tej samej konkurencji w klasie II.
Michał Biegajło, trener naszych zawodniczek.
- Maja, po wcześniejszych zwycięstwach w Pucharach Polski, po raz kolejny udowodniła, że należy do najlepszych zawodniczek w kraju. Na najważniejszym starcie sezonu perfekcyjnie zrealizowała założenia startowe, a znakomite oceny za styl wykonania pozwoliły jej stanąć na drugim stopniu podium Mistrzostw Polski. To ogromny sukces i potwierdzenie bardzo wysokiej formy. Lena wykonała swoje układy na dobrym poziomie i była bardzo blisko awansu do finałowej ósemki. To kolejny ważny start, który daje cenne doświadczenie i pokazuje, że kierunek pracy jest właściwy. Wierzymy, że po wakacyjnym okresie przygotowawczym Lena wskoczy na poziom, który pozwoli jej regularnie walczyć o miejsca w ścisłych finałach. Nasze zawodniczki zaprezentowały się z ogromnym zaangażowaniem, potwierdzając, że konsekwentna praca na treningach przekłada się na coraz wyższy poziom sportowy. Dziękujemy trenerom, rodzicom oraz wszystkim osobom wspierającym nasze zawodniczki. Wasza obecność, pomoc i zaangażowanie są nieodłączną częścią tych sportowych chwil. Brawo dziewczyny! Jesteśmy dumni i działamy dalej! Dziękujemy za wsparcie miastu Biała Podlaska

Napisz komentarz
Komentarze