Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 15 lipca 2026 14:50
Reklama
Reklama
Reklama
DAS to akademia tańca nowoczesnego i współczesnego

Znakomity sezon tancerzy Dance Academy Studio!

Dance Academy Studio Biała Podlaska zaliczyło znakomity sezon 2025/2026. W tym okresie bialscy tancerze i tancerki wywalczyli łącznie 238 medali oraz 31 pucharów, okazując się bezkonkurencyjnymi w aż 8 kategoriach na prestiżowych turniejach.
Znakomity sezon tancerzy Dance Academy Studio!
Od sierpnia ruszają nabory do grup tanecznych na kolejny rok szkolny

Autor: BCK Biała Podlaska

- Dance Academy Studio to akademia tańca nowoczesnego i współczesnego dla dzieci i młodzieży działająca od 2009 roku przy Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego. Obecnie szkoła liczy 70 tancerzy w licznych grupach wiekowych i pod względem zaawansowania - mówi Karolina Brodzik Zaremba, która jest główną instruktorką.

Zajęcia obejmują różne formy taneczne m.in. modern, jazz, show dance, taniec współczesny oraz hip-hop tańcząc zarówno solo, w duetach, trio, jak i w mini formacjach oraz formacjach. 

- Tancerze biorą udział w wielu występach i pokazach, które pozwalają dzielić się tańcem z lokalną społecznością. Wśród najważniejszych wydarzeń znalazły się: Świąteczna Gala Tańca DAS czy Koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca. W tym sezonie zaprezentowali ponad 50 choreografii stworzonych na treningach i warsztatach - przekazuje Karolina Brodzik Zaremba.

Dodaje, że od września do czerwca tancerze i tancerki DAS-u reprezentowali miasto Biała Podlaska podczas 7 turniejów tańca w tym na Pucharze Polski w tańcu nowoczesnym, pokazując nie tylko wysoki poziom, ale przede wszystkim, pasję, charakter i ogromne zaangażowanie. 

- Efekty są widoczne - zespół zdobył łącznie 238 medali oraz 31 pucharów - podkreśla.

Od sierpnia ruszają nabory do grup tanecznych na kolejny rok szkolny. Informacje o zapisach można śledzić na oficjalnym profilu Dance Academy Studio Biała Podlaska na Facebooku. Zajęcia odbywają się w Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego przy ulicy Warszawskiej 11 w Białej Podlaskiej.

- Efekty są widoczne - zespół zdobył łącznie 238 medali oraz 31 pucharów - podkreśla Karolina Brodzik Zaremba, główny instruktor. Fot. BCK Biała Podlaska

CZYTAJ TEŻ:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama