Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 23 lipca 2026 23:06
Reklama
Reklama
Reklama
Szokująca sprawa seksualna

Odurzali kobiety, wykorzystywali je i publikowali nagrania w sieci

Policja zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o odurzanie kobiet, wykorzystywanie ich seksualnie i publikowanie nagrań w mediach społecznościowych.
Odurzali kobiety, wykorzystywali je i publikowali nagrania w sieci
Policja sprawdza, czy postępowanie prowadzone w Wielkopolsce jest związane z międzynarodową siecią internetowych grup ujawnionych przez dziennikarzy CNN

Źródło: Canva

O sprawie jako pierwsze poinformowało lokalne Radio SUD. Według ustaleń rozgłośni postępowanie dotyczy podejrzenia odurzania kobiet, a następnie wykorzystywania ich seksualnie, gdy znajdowały się w stanie nieprzytomności lub ograniczonej świadomości. Na wniosek prokuratury dwóch podejrzanych zostało aresztowanych na trzy miesiące.

Pierwszego mężczyznę policjanci zatrzymali 8 lipca 2026 roku. To 45-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego w Wielkopolsce. Drugie zatrzymanie przeprowadzono 15 lipca. Podejrzanym jest 22-letni mieszkaniec powiatu słupeckiego (również Wielkopolska). Informacje te potwierdził mediom mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Informację przekazała niemiecka policja

Początkiem postępowania była informacja przekazana przez niemieckie służby za pośrednictwem Biura Międzynarodowej Współpracy Policji Komendy Głównej Policji.

Jak przekazał rzecznik wielkopolskiej policji, zgromadzony materiał miał wskazywać na podejrzenie bardzo poważnych przestępstw seksualnych. Kobiety miały być odurzane środkami farmakologicznymi lub innymi substancjami, a następnie wykorzystywane seksualnie.

Według informacji przekazanych Onetowi zarzuty przedstawione zatrzymanym mają dotyczyć odurzania pokrzywdzonych, wykorzystywania ich seksualnie, nagrywania tych zdarzeń oraz udostępniania materiałów członkom zamkniętych grup działających w komunikatorach internetowych.

Ze względu na dobro postępowania prokuratura nie ujawnia jednak szczegółowych informacji, w tym pełnej treści zarzutów, liczby pokrzywdzonych ani materiałów zabezpieczonych podczas czynności.

Śledczy badają międzynarodowy wątek

Policja sprawdza, czy postępowanie prowadzone w Wielkopolsce jest związane z międzynarodową siecią internetowych grup ujawnionych przez dziennikarzy CNN.

W marcu 2026 roku stacja opublikowała wyniki wielomiesięcznego śledztwa dotyczącego zamkniętych grup, których uczestnicy wymieniali się materiałami przedstawiającymi seksualne wykorzystywanie nieprzytomnych kobiet. Użytkownicy mieli również przekazywać sobie informacje dotyczące odurzania partnerek oraz sposobów ukrywania przestępstw.

Dziennikarze CNN dotarli między innymi do mężczyzny z Polski, który – pod zmienionym imieniem „Piotr” – miał przyznać, że rozdrabniał tabletki i dodawał je do napojów swojej żony. Reporterzy przekazali zgromadzone informacje policji.

Rzecznik wielkopolskiej policji ocenił w rozmowie z „Faktem”, że obecne postępowanie wpisuje się w mechanizm opisany przez CNN. Nie oznacza to jednak jeszcze, że zatrzymani należeli do tej samej grupy lub współpracowali z osobami wskazanymi w dziennikarskim śledztwie. Ustalenie ewentualnych powiązań jest jednym z przedmiotów prowadzonego postępowania.

Pokrzywdzone mogły nie wiedzieć o przestępstwach

Według Radia SUD pokrzywdzona kobieta z powiatu kępińskiego miała nie mieć świadomości, że jest odurzana i wykorzystywana. Na obecnym etapie nie wiadomo jednak, ilu kobiet dotyczy prowadzone postępowanie.

Śledczy nie informują również, przez jaki okres miało dochodzić do przestępstw ani czy w telefonach, komputerach lub na internetowych kontach podejrzanych zabezpieczono zdjęcia i nagrania przedstawiające kolejne osoby.

Sprawa ma charakter rozwojowy. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Były pracownik Treść komentarza: W którym miejscu będzie kolejny zakład Wipaszu? Pomiędzy Międzyrzecem Podlaskim a Białą Podlaską ma być. Data dodania komentarza: 23.07.2026, 17:32 Źródło komentarza: Gmina Biała Podlaska. Trwają konsultacje społeczne w sprawie planu ogólnego Autor komentarza: chudy rój Treść komentarza: Okuratnie się roz... Data dodania komentarza: 23.07.2026, 15:29 Źródło komentarza: Łomazy. 31-latka zginęła po tym, jak jej samochód uderzył w drzewo Autor komentarza: Ryś Treść komentarza: Ochrona przy wejściu na stadion też traktuje stałych kibiców w godziwym wieku jak bydło... Co taki pan po 50 ma wnieść im bombę w kieszeni od kurtki ??? Niech sprawdzają klub kibica a nie normalne osoby z karnetami ...... Data dodania komentarza: 23.07.2026, 12:35 Źródło komentarza: To miał być inny rywal [GALERIA ZDJĘĆ] Autor komentarza: Wolniej Ludzie Treść komentarza: Ludzie wolniej . Lepiej o 50 kilometrów na godzinę wolniej lub 50 lat za wcześnie . Co wam to da , że zajedziecie do celu 10 minut wcześnie czy 10 minut później . A auto nieźle się złozyło :-) Data dodania komentarza: 23.07.2026, 12:07 Źródło komentarza: Łomazy. 31-latka zginęła po tym, jak jej samochód uderzył w drzewo Autor komentarza: Chudy Treść komentarza: Może ktoś po nim dziedziczył i przyją spadek . Zarzutów nie postawią osobie przyjmującej spadek ale długi jak najbardziej się przejmuje jeżeli ktoś przyjął spadek . Precież te pieniądze nabrane od ludzi ktoś ma , nie rozpłynęły się w powietrzu czy wyparowały . Data dodania komentarza: 23.07.2026, 11:45 Źródło komentarza: Podział wśród poszkodowanych przez Mark-Bud? Porozumienie „to wizerunkowy parawan”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama