Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 08:02
Reklama

Bezpłatne szkolenia z udzielania pierwszej pomocy

Fundacja Sto Procent zachęca dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w bezpłatnych szkoleniach z udzielania pierwszej pomocy.
Bezpłatne szkolenia z udzielania pierwszej pomocy

Chętni obejrzą prezentację multimedialną, a potem pod kierunkiem ratowników WOPR i instruktorów  pierwszej pomocy poćwiczą na fantomie, w jaki sposób pomóc poszkodowanym w różnych sytuacjach zagrożenia.

– Uczestnicy szkoleń poznają zasady bezpiecznego zachowania się nad wodą, wzywania pomocy, postępowania w przypadku m.in. omdlenia, oparzenia, udaru słonecznego, a także resuscytacji krążeniowo-oddechowej – mówi Andrzej Głowacki, prezes Fundacji Sto Procent.

Uważa, że warto skorzystać ze szkoleń, bo wiele osób nie wie, jak pomóc poszkodowanym. Pierwszy kurs odbędzie się 20 sierpnia w Sławacinku Starym. – Chcemy je organizować raz w miesiącu. Czekamy na chętnych. Uczestnicy na koniec szkolenia otrzymają certyfikaty – zapowiada Głowacki.

Zapisy prowadzone są za pośrednictwem strony internetowej www.fundacja-stoprocent.pl.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama