Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 07:29
Reklama

Biała Podlaska: Widok białych trumien ścisnął nasze serca

Przyjaciele i znajomi pożegnali pochodzących z Białej Podlaskiej Piotra i Danutę Kuprianiuk oraz ich dzieci Michałka i Emilkę. Msza pogrzebowa, w której uczestniczyli bliscy zmarłej rodziny, odbyła się w parafii WNMP na Woli, a pochówek miał miejsce na cmentarzu przy ul. Janowskiej.
Biała Podlaska: Widok białych trumien ścisnął nasze serca

We wtorek, 5 lutego, całą rodzinę znaleziono w ich mieszkaniu znajdującym się przy ul. Pierwszego Pułku w Mińsku Mazowieckim. O godz. 14.22 policja powiadomiła straż pożarną, że nie może dostać się do lokalu i poprosiła o pomoc. Strażacy dostali się do mieszkania przez okno. Na miejscu zastali cztery nieprzytomne osoby. Lekarz rozpoczął reanimację. Bezskutecznie. Stwierdził zgon czterech osób. – Najprawdopodobniej przyczyną śmierci było zatrucie czadem. Mierniki gazowe jakich użyli strażacy wykazały śladowe ilości obecności tlenku węgla – wyjaśnia st. kpt. Kamil Płochocki ze straży pożarnej w Mińsku Mazowieckim. I dodaje, że czad mógł ulatniać się z gazowego piecyka, jaki znajdował się w domu i służył do ogrzewania mieszkania i wody. Kobieta miała 35 lat, mężczyzna 37 lat, a dzieci to 6- letni chłopiec i 3-letnia dziewczynka.

Prokuratura wraz z policją prowadzi śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci czterech osób. Wdrożone zostały kluczowe dla sprawy czynności procesowe, przy czym ostateczne opinie biegłych, w szczególności biegłego z zakresu medycyny sądowej i biegłego z zakresu pożarnictwa znane będą za kilka tygodni. - Aktualne ustalenia wskazują, że przyczyną śmierci tych osób było zatrucie tlenkiem węgla. Mieszkanie było ogrzewane piecem gazowym, którego sprawność nie została dotychczas zakwestionowana. Wątpliwości na obecnym etapie sprawy wzbudza natomiast podłączenie pieca do kanału wentylacyjnego, do którego podłączone było też inne urządzenie, co mogło spowodować zakłócenie odprowadzania spalin -  informuje prokurator rejonowy w Mińsku Mazowieckim Marek Sęktas.

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 7

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Maciej 13.02.2019 08:25
Pokój Ich duszom

MAREK 12.02.2019 23:25
Niech Pan Bóg ma Ich w opiece

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama