Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 grudnia 2025 15:10
Reklama
Reklama

Biała Podlaska: Zarządzający kulturą poszukiwany

Zbigniew Kapela, który do tej pory pełnił obowiązki dyrektora Bialskiego Centrum Kultury zgodnie z przepisami przestał nim być ostatniego dnia stycznia. Miasto ogłosiło konkurs na nowego kandydata na to stanowisko. Nabór potrwa przez 30 dni od ogłoszenia go w prasie tj. 8 lutego, a kandydatury powinny być rozpatrzone do 31 marca.
Biała Podlaska: Zarządzający kulturą poszukiwany

Aby ubiegać się o stanowisko dyrektora BCK należy spełnić szereg warunków, m.in. trzeba mieć wykształcenie wyższe II stopnia w zakresie kultury albo wyższe II stopnia i studia podyplomowe w zakresie zarządzania kulturą, minimum 5 lat ogólnego stażu pracy, w tym co najmniej 3 lata na stanowisku kierowniczym, konieczna jest znajomość przepisów prawnych i zagadnień związanych z zarządzaniem i funkcjonowaniem instytucji kultury. Szczegółowe CV oraz list motywacyjny należy, w zamkniętej kopercie z dopiskiem "Konkurs na kandydata na stanowisko Bialskiego Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej", złożyć w bialskim magistracie w Kancelarii Ogólnej – pokój nr 8.

Szczegółowe informacje, potrzebne dokumenty oraz wymagania od kandydata można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Biała Podlaska. –  29 stycznia otrzymaliśmy pismo z Ministerstwa informujące, że pan minister nie wyraża zgody na powołanie dyrektora BCK bez przeprowadzenia procedury konkursowej – informuje Gabriela Kuc-Stefaniuk, rzecznik prasowy prezydenta miasta Biała Podlaska.

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 7

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: antykonfituraTreść komentarza: Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Sam pewnie biegasz strzelać z ucha do dzielnicowego i z "komediantem" makowca wp...lasz.Data dodania komentarza: 17.12.2025, 13:39Źródło komentarza: Chciał zażartować. Teraz odpowie przed sądemAutor komentarza: BMW Pełnoletnie 🤣Treść komentarza: I pewnie żaden nie jechał nowym autem z salonu....Czym większa prędkość tym starszy grat . Czym starszy grat tym głupszy kierowca. Cisną te swoje pełnoletnie siepy aż sie sypią 😀😀😀Data dodania komentarza: 17.12.2025, 13:26Źródło komentarza: "Nasi" szaleją na siedleckich drogach. Prawa jazdy zatrzymaneAutor komentarza: PiS moja miłośćTreść komentarza: A czym oni szaleją? 15 letnimi czy nawet 18 letnimi STRUCLAMI Audi czy BMW . Sprowadzonymi od Helmuta po 2 Niemcach I 3 Turasach. Czym 9ni szaleją siepami z roczników 2010 i niżej? Czym oni szaleją siepami 15 letnimi czy nawet 18 letnimi 18 + wartymi 30 tysięcy . Takie gruzy 15 letnie Audi czy BMW warte 30 tysięcy to są gruzowane i złomowanie u Niemca a Polaczki sprowadzają 15 letnie czortopchajki i szaleją ziomami.Data dodania komentarza: 17.12.2025, 13:07Źródło komentarza: "Nasi" szaleją na siedleckich drogach. Prawa jazdy zatrzymaneAutor komentarza: BuahahahahaTreść komentarza: Przygłupy w starych gruzach.Data dodania komentarza: 17.12.2025, 11:00Źródło komentarza: "Nasi" szaleją na siedleckich drogach. Prawa jazdy zatrzymaneAutor komentarza: Na PolicjęTreść komentarza: ten szybki zakupowicz jak widać to konfitura i sprzedawczyk od razu z płaczem poleciał na policję :-)Data dodania komentarza: 16.12.2025, 21:02Źródło komentarza: Chciał zażartować. Teraz odpowie przed sądem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama