Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 22 sierpnia 2026 00:20
Reklama
Reklama
Reklama

Gmina Międzyrzec Podlaski: Gruntownie zmodernizują pięć szkół

Inwestycja zostanie przeprowadzona w ramach projektu „Poprawa efektywności energetycznej budynków szkół z terenów Gminy Międzyrzec Podlaski”. Współfinansowany jest on z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WL na lata 2014-2020.
Gmina Międzyrzec Podlaski: Gruntownie zmodernizują pięć szkół

Głównym celem jest poprawa jakości środowiska naturalnego, wpływająca na wzrost jakości życia społeczności lokalnej oraz zwiększenie konkurencyjności obszaru. To także zoptymalizowanie działań zwiększających efektywność energetyczną sektora publicznego, ograniczenie emisji zanieczyszczeń do atmosfery oraz zwiększenie wykorzystania energii pochodzącej z Odnawialnych Źródeł Energii.

W ramach projektu termomodernizacji poddane zostaną budynki szkół w Kożuszkach, Jelnicy, Rzeczycy, Misiach i Halasach.  Projekt obejmuje kompleksową termomodernizację budynków publicznych o łącznej pow. użytkowej 9816,9 m2. W PSP w Halasach wymieniona zostanie stolarka okienna, zamontowana pompa ciepła o mocy 150 kW, prócz tego oświetlenie i system zarządzania energią. W jelnickiej szkole docieplony będzie strop, wymieniona stolarka okienna i drzwiowa, zmodernizowany system grzewczy oraz wymienione oświetlenie.

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 12 listopada


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Gosc 15.11.2019 22:31
W halasach to monotoring na korytarzach i w szatni potrzebny najbardziej

Gosc 18.11.2019 21:22
Ja bym zamiast monitoringu musztre wprowadzil codzien rano

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Bricomarche
Reklama Okna Artpol
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Chudy Treść komentarza: Strach po ulicach chodzoć bo biedota rozbija się motorkami . Dobrze że ludzi nie pozabijał. Biedota buja się starymi mótorkami na na prawo jazdy już nie stać. Dlaczegoś biedny boś głupi..... dlaczegoś glupi boś biedny. Nie stać zrobić nawet prawo jazdy . Biedota się bawi na całego . Data dodania komentarza: 21.08.2026, 13:50 Źródło komentarza: MIĘDZYRZEC PODLASKI: Zderzenie z motocyklistą. Kierowca Kawasaki bez uprawnień Autor komentarza: Bekla z radzynia Treść komentarza: Za dużo Amareny albo serwatki w tym radzyniu piją Data dodania komentarza: 21.08.2026, 09:52 Źródło komentarza: Pierwsza wygrana radzyńskich Orląt Autor komentarza: Maldini Treść komentarza: W Milanowie tylko AC Milan Data dodania komentarza: 21.08.2026, 09:47 Źródło komentarza: Rezerwy Orląt Łuków i AZ-Bud Komarówka Podlaska na czele [Ankieta] Autor komentarza: LKS Treść komentarza: Na stronie wszystko jest w jak najlepszym porządku bo czy LUK Lublin lub MKS Lublin zmieniają swoje logo za każdym razem gdy w nazwie pojawi się nowy sponsor? NIE! więc czego tu nie rozumiesz??? Data dodania komentarza: 21.08.2026, 09:39 Źródło komentarza: Ruszyła liga okręgowa [ANKIETA] Autor komentarza: Az-Bud Treść komentarza: no nie bardzo pod taką skoro na oficjalnej stronie na facebooku są dwie nazwy w logo Agrotex a w prezentacji LKS Milanów. Może sam klub dla przykładu zaczął by stosować poprawną nazwę, a nie obie wymiennie to i innym było by łatwiej. Data dodania komentarza: 21.08.2026, 07:22 Źródło komentarza: Ruszyła liga okręgowa [ANKIETA]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama