Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 11:29
Reklama

Mariusz świętował urodziny we Fregacie

Super prezent zrobiła Mariuszowi Fiedorczykowi z Białej Podlaskiej jego żona Ewelina. Wcześniej w tajemnicy przed nim zebrała pięć kuponów drukowanych na naszych łamach w konkursie "Słowa" i Klubu Kręgielni Fregata oraz wymyśliła najciekawsze hasło reklamowe lokalu.
Mariusz świętował urodziny we Fregacie

W nagrodę mogła zorganizować we Fregacie (ul. Sidorska 102 w Białej Podlaskiej, tel. 502 084 409) za darmo dowolną imprezę. No i zrobiła mężowi urodziny.

– Bardzo się ucieszył z tej niespodzianki. Impreza odbyła się akurat w dniu urodzin, 3 grudnia. Uczestniczyło w niej około dziesięć osób, rodzina i przyjaciele – opowiada pani Ewelina. – Lokal zapewnił przekąski, napoje, alkohol, ja tylko przygotowałam urodzinowy tort. Graliśmy w kręgle, bilard. Bardzo nam się tam podobało. Właściciele Fregaty stanęli na wysokości zadania. Zadbali, żeby przypadkiem niczego nam nie brakowało i żebyśmy byli zadowoleni. Impreza trwała chyba do pierwszej w nocy. Naprawdę super spędziliśmy ten czas.

Ale o tym, że we Fregacie można się świetnie bawić, wiedziała już wcześniej. Nie raz bywała tu na dyskotekach czy koncertach różnych zespołów. Ostatnio na przykład na występie zespołu Piękni i Młodzi – zresztą w tym przypadku bilet też wygrała w konkursie "Słowa".       

Przypomnijmy, że hasło reklamowe pani Eweliny to: "Weekend pełen radości – Kręgielnia Fregata 100 procent przyjemności". Oprócz niej główną nagrodę w naszym konkursie, czyli imprezę z kręglami (np. urodzinową, rodzinną czy klasową) o wartości 600 zł, wygrał Jan Staniszewski z Białej Podlaskiej. Pan Jan jeszcze nie wykorzystał swojej nagrody. Gdy tak się stanie, na pewno o tym napiszemy. Fregata zapewnia świetną zabawę, miłą obsługę i niezapomniane chwile wszystkim uczestnikom spotkania.

W czasie ferii zimowych na naszych czytelników czeka w lokalu dodatkowa promocja. Ten kto przyjdzie z najnowszym wydaniem "Słowa", do każdej zakupionej godziny gry w kręgle, drugą otrzyma gratis. Podczas ferii Fregata zaprasza codziennie od godziny 10.

(k)Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama