Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 07:50
Reklama

AKTUALIZACJA! Kolejne dwa podejrzenia zakażenia koronawirusem

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej przebywa dwóch pacjentów podejrzewanych o zarażenie się koronawirusem.
AKTUALIZACJA! Kolejne dwa podejrzenia zakażenia koronawirusem
Autor: pixabay.com

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej przebywa dwóch pacjentów podejrzewanych o zakażenie koronawirusem. Zostali przewiezieni wczoraj ze Szpitala Powiatowego w Międzyrzecu Podlaskim. Zostały od nich pobrane próbki do badań. Wyniki poznamy około godz. 13-tej.

 

 

- Wszystkich pacjentów, którzy byli w miejscach, gdzie koronawirus się rozwija i mają jego objawy, prosimy o to, by przychodzili bezpośrednio do izby przyjęć oddziału zakaźnego. Tam już będą pokierowani przez odpowiednie służby – apeluje dyrektor bialskiego szpitala Adam Chodziński.

Aktualizacja godz. 13. 17: - Obecnie na Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym bialskiego szpitala nie znajduje się żadna osoba z podejrzeniem koronawirusa – informuje Magdalena Us rzecznik Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej. Co oznacza, że wyniki badań były ujemne i osoby przywiezione z międzyrzeckiego szpitala nie są zakażone koronawirusem.

 

Z powodu zagrożeniem epidemią odwołano wszystkie imprezy masowe. W Polsce, jak podaje Ministerstwo Zdrowia, stwierdzono już osiemnaście przypadków zakażenia koronawirusem.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Gosc 10.03.2020 19:42
Z poscisz kobietę zawieźli do białej podobno córka do niej przyjechała z zagranicy Udziałem fotka jak ja zabierali w kombinezonach i ona na noszach z kółkami i coś w rodzaju dużego worka napompowanego w Międzyrzecu ludzie się znają to jest miasto jak duża wieś każdy o każdym wie i zna

Gość 10.03.2020 19:50
Zaznaczam że to są plotki tak ludzie mówią na mieście od dwóch dni

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama