Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 czerwca 2026 01:45
Reklama
Reklama

Sanatoria zawieszają działalność

W związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie ogłoszenia stanu zagrożenia epidemicznego uzdrowiska zawieszają działalność – od 14 marca do odwołania.
Sanatoria zawieszają działalność

Autor: Adam Trochimiuk

- Turnusy rehabilitacji leczniczej ze skierowaniem z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, które miały rozpocząć się po 14 marca, zostają odwołane. Apelujemy, by osoby ze skierowaniem pozostały w domach. Skierowanie do ośrodka rehabilitacyjnego będzie można zrealizować w późniejszym terminie. Szczegółowe informacje będzie można uzyskać od poniedziałku pod numerem telefonu, który ubezpieczony ma w zawiadomieniu o skierowaniu na rehabilitację – wyjaśnia Małgorzata Korba rzecznik ZUS w województwie lubelskim.  Aktualne informacje dotyczące obsługi klientów w ZUS, świadczeń oraz ubezpieczeń znajdują się na stronie www.zus.pl. Instytucja zachęca do kontaktu elektronicznego przez Platformę Usług Elektronicznych ZUS oraz e-mail [email protected].


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Buahahahaha Treść komentarza: Bo Dziadzio do kościółka jedzie swim 15 letnim struclem , siepem , srutem i jest królem szos . A rowery i hulajnogi niech z drogi do rowu zjeżdżają buahahahahahahahahahh Data dodania komentarza: 14.06.2026, 16:40 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Zderzył się z jadącą hulajnogą 28-latką Autor komentarza: Artur 22 Treść komentarza: Stefciu to żeś odkrycie zrobił . W tym przypadku ewidentna wina kierowcy auta . Tam jest droga dla rowerów , przejście dla pieszych . Zaraz powiesz , że pieszy raptownie wszedł bez patrzenia ha ha ha . Zabrać prawo jazdy jak nie widzi hulajnogi , która ma pierwszeństwo przejzadu . Data dodania komentarza: 14.06.2026, 14:16 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Zderzył się z jadącą hulajnogą 28-latką Autor komentarza: Jan T. Treść komentarza: Jestem właścicielem tej działki. Co do Straży Miejskiej, to ich nie widziałem w okolicach posesji. W rozmowie telefonicznej otrzymałem odpowiedź, że nie są od pilnowania mojej osoby i posesji .Że jak idę do lasu to też mają być przy mnie. Po prostu " olali" tak zrozumiałem. Z poważaniem. Data dodania komentarza: 14.06.2026, 12:46 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Na działce odwiedzał ich łoś Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Wejdzie taki dziadek do auta i jak to. On jedzie , on ma pierwszeństwo. Kiedyś zawsze auto miało pierwszeństwo przed furmanką z " kuniem " to i teraz dziadzio jedzie bo co tam rower i hulajnoga . On dziadzi jedzie . Kursy przymusowe dla kierowców i tłumaczenie kto ma pierwszeństwo na rondzie , skrzyżowaniu ze ścieżką rowerową itp. Data dodania komentarza: 14.06.2026, 12:14 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Zderzył się z jadącą hulajnogą 28-latką Autor komentarza: Feliks Treść komentarza: To myśliwych przerobić na kiełbasy. Polowań zakazać. Nie było myśliwych i natura sama regulowała liczebność zwierza Data dodania komentarza: 14.06.2026, 12:06 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Na działce odwiedzał ich łoś
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama