Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 12 marca 2026 10:06
Reklama
Reklama

Region: Bezpłatne porady psychologiczne w obliczu epidemii

Departament Zdrowia i Polityki Społecznej urzędu marszałkowskiego oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie uruchamiają telefoniczne porady psychologiczne i psychologiczno-pedagogiczne.
Region: Bezpłatne porady psychologiczne w obliczu epidemii

Departament Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego prowadzi porady i wsparcie psychologiczne skierowane do osób, dla których obecna sytuacja, związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w naszym kraju, wywołuje niepokój i potrzebują pomocy psychologa. - Jeśli mają Państwo potrzebę porozmawiania z doświadczonym psychologiem zachęcamy do kontaktu w godzinach 9.00 - 14.00 pod numerem telefonu:  81 478 12 34 - informuje Remigiusz Małecki, rzecznik urzędu marszałkowskiego. Również Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie prowadzi poradnictwo psychologiczno-pedagogiczne. Dyżurujący doświadczeni psycholodzy 
i pedagodzy mogą udzielać porad nie tylko w sprawach przysposobienia dzieci. Można do nich dzwonić w godzinach 8.00 - 15.00  pod numerami telefonów:

  • Lublin - 81 528 76 19, 535 287 620
  • Biała Podlaska - 83 343 64 54
  • Chełm - 82 565 54 23
  • Zamość - 84 627 93 85

Dodatkowe informacje na temat poradnictwa psychologicznego dostępne są również na stronie internetowej ROPS w Lublinie.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ChudyTreść komentarza: Brawo Michał syna i medali ręka do wesela się wygoiData dodania komentarza: 12.03.2026, 07:32Źródło komentarza: Medale dla synaAutor komentarza: RybaTreść komentarza: Gratulacje z okazji sukcesów :)Data dodania komentarza: 12.03.2026, 07:30Źródło komentarza: Medale dla synaAutor komentarza: Audyt O.........Treść komentarza: Jeżeli nie popełniłem wykroczenia lub przestepstwa do nie ma podstawy do kontroli i legitymowania . Nie można kogoś kontrolować i legitymować dlatego , że ktoś wykonuje legalne czynności . A zbieranie poroża , spacer po lesie jeżeli nie wjeżdżam autem na teren lasu czy nie wchodzę na teren rezerwatu nie jest podstawą do kontroli i legitymowania . Straż leśna może mnie pocałować w .......Data dodania komentarza: 11.03.2026, 20:48Źródło komentarza: Łosiccy dzielnicowi i Straż Leśna kontrolowali zbieraczy porożaAutor komentarza: Derylo GrzegorzTreść komentarza: Na pewno się przyda świetlica w slawacinku dla seniorów z miasta Program bardzo krótki a co z transportem to nie ma żadnego sensu takie wydawanie pieniędzy i kreowanie sztucznych etatówData dodania komentarza: 11.03.2026, 19:36Źródło komentarza: Gmina Biała Podlaska. Wesprą seniorów po 60. roku życiaAutor komentarza: por. Nos- maniaku, chory maniakuTreść komentarza: To już jest wytłumaczenie dlaczego 15 letnie Gruzy Beemki już nawet pełnoletnie 18 + przechodzą badania . 15-18 letnie Beemki z rocznika 2011 i niżej sprowadzone od Helmuta po 2 Niemcach i 2 Turasach przechodzą badania ..... jak . Skoro Niemiec i Turas się pozbywa to jak takim 15 letnim czy Nawet 18 letnim pełnoletnim śrutem BMW można się bujać ? BMW to jest nowe z salonu lub do 15 lat . A później to już klekot .Data dodania komentarza: 11.03.2026, 19:16Źródło komentarza: Złoty interes na lewych badaniach. Grupa przestępcza rozbita [FILM, ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama