Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 3 lutego 2026 19:22
Reklama
Reklama
Reklama

Koronawirus: Aktualna sytuacja w Białej Podlaskiej i regionie

W Białej Podlaskiej oraz powiatach bialskim, parczewskim, radzyńskim i łosickim nie potwierdzono nowych przypadków zakażenia koronawirusem. W naszym regionie od 24 kwietnia nie ma nowych przypadków. Dziś nie potwierdzono żadnego nowego przypadku w województwie lubelskim.
Koronawirus: Aktualna sytuacja w Białej Podlaskiej i regionie


W Białej Podlaskiej i powiecie bialskim nie ma nowych przypadków zakażenia, a w kwarantannie przebywa tutaj 280 osób (wczoraj 268).  W ciągu ostatniej doby pojawiły się tutaj dwie nowe osoby hospitalizowane w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem.

W powiecie parczewskim także nie ma nowych przypadków zakażenia. Kwarantanną objętych jest tu 70 osób (wczoraj 76).

W powiecie radzyńskim nie ma nowych przypadków zakażenia, a w kwarantannie przebywają tu 67 osoby (wczoraj 73).

W powiecie łosickim także nie ma nowych przypadków zakażenia koronawirusem, a kwarantanną objęte są 42 osoby (wczoraj 45). Tutaj w ciągu ostatniej doby pojawiły się trzy nowe osoby, hospitalizowane w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem.

Jak informuje Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie, na dzień 16 maja na terenie województwa lubelskiego:

liczba osób aktualnie hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia koronawirusem (nowych osób w ciągu ostatnich 24 godzin) – 74 (11)

liczba osób aktualnie poddanych kwarantannie –  4606.

liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym – 739.

Laboratoria działające na terenie województwa lubelskiego w ciągu ostatniej doby przebadały łącznie 833 osoby.

Do dnia 16 maja na terenie województwa lubelskiego potwierdzono badaniami laboratoryjnymi 400 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, odnotowano 279 ozdrowieńców i zarejestrowano 14 zgonów.

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce wyniosła 18 257, do tej pory zmarło 915 osób


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Rolnik - maniaku,Treść komentarza: Rolnin a ty wyciągasz łapy po dotacje z unii europejskiej i tylko daj daj daj . Gnojowicę wylewasz , palisz opony i drogi blokujesz i tylko Unio Europejka daj daj daj ....Data dodania komentarza: 3.02.2026, 16:01Źródło komentarza: Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Rolnikom zawsze mało byłoTreść komentarza: wam rolnikom zawsze było mało . Gdyby nie Unia europejska i dotacje to byście dalej papajami jeżdzili , w gumofilcach chodzili i w kufajkach . Płoty byście podpierali kołkami . A tak za pieniądze unii europejskiej pobudowaliście domy , kupiliście traktory i zamieniliście gumofilne na buty sportowe .Data dodania komentarza: 3.02.2026, 15:53Źródło komentarza: Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Janko MuzykantTreść komentarza: "Prześledziłeś drogę każdej złotówki z twoich podatków" Tym wpisem udowodniłeś że nie masz bladego pojęcia o podatkach. Rolnik dawał ogłoszenie. Zainteresuj sięData dodania komentarza: 3.02.2026, 15:41Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwościAutor komentarza: Duda-miał ,,złoty róg,, ...Treść komentarza: Niech Andrzej Duda przypomni sobie pewien wieczór spędzony wraz z tłumami pełnych nadziei na zmiany ludzi na Placu Wolności w Białej Podlaskiej, w listopadzie 2015 r. Nigdzie w Polsce tylu ludzi na spotkanie z Dudą już nie przyszło... Później Andrzej Duda, jako Prezydent R.P. nadzieje wszystkich tych ludzi, którzy wtedy tam byli, roztrwonił, marnie roztrwonił... ale ładnie wtedy przemawiał, ładnie...Data dodania komentarza: 3.02.2026, 15:00Źródło komentarza: Były prezydent odpowiada Stefaniukowi: „Nie ma pojęcia o poważnej polityce”Autor komentarza: Chudy RójTreść komentarza: Przełożony im polewał i pił z nimi? Przełożony nie ma obowiązku biegać z alkomatem przez całą zmianę, chudy umysłowo chłopaczku.Data dodania komentarza: 3.02.2026, 11:17Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama