Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 14 czerwca 2026 22:31
Reklama
Reklama

Biała Podlaska: Nietrzeźwa policjantka dachowała w rowie

33-letnia funkcjonariuszka służby ruchu drogowego, która w ubiegłym roku wjechała w uliczną latarnię i uciekła z miejsca zdarzenia, tym razem zderzyła się z drzewem. Kierowane przez nią auto zjechało z szosy do przydrożnego rowu, gdzie dachowało. Z uwagi na oczywistość popełnienia czynu o znamionach przestępstwa została już zwolniona ze służby.
Biała Podlaska: Nietrzeźwa policjantka dachowała w rowie
W ubiegłym roku 33-letnia funkcjonariuszka służby ruchu drogowego wjechała w uliczną latarnię na al. Solidarności.

Do pierwszego zdarzenia doszło 22 października 2019 r., na al. Solidarności w Białej Podlaskiej. Tego samego dnia zastępca komendanta głównego policji wspólnie z wiceministrem spraw wewnętrznych i administracji oraz komendantem wojewódzkim oddawali do użytku nowy komisariat w Wisznicach. Zamknięty pojazd pozostawiono na poboczu a kierowca zniknął. Po jakimś czasie policjantka zjawiła się na międzyrzeckim komisariacie, w towarzystwie jednego z oficerów Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, gdzie poddała się badaniom trzeźwości. 

Pierwszy wynik nie wykazał zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, jednak drugi pomiar pokazał 0,29 mg. Pobrano od niej także krew do badań. - W tej sprawie nie usłyszała jeszcze zarzutów - mówi prokurator Agnieszka Kępka, rzecznik prowadzącej postępowanie Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Ukarano ją jednak naganą za naruszenie zasad etyki zawodowej, wszczęto także postępowanie administracyjne celem zwolnienia ze służby. Zostało ono jednak zawieszone, ze względu na trwające śledztwo prokuratury.  

W efekcie wróciła do pracy. Nie na długo.

Nocą 28 kwietnia tego roku, w czasie wolnym od służby wzięła bowiem udział w kolejnej kolizji. Tym razem na bialskiej obwodnicy. - Kierowane przez nią auto zjechało z drogi do rowu, gdzie dachowało i uderzyło w drzewo. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie 33-latki przeprowadzone bezpośrednio na miejscu zdarzenia wykazało, że znajduje się ona w stanie nietrzeźwości – relacjonuje podkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 19 maja


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Znamy się 25.05.2020 22:39
Od października nie postawiono zarzutów a teraz nie podano ile miała promili ...Dobrze kryje ja nasza bialska skorumpowana "milicja tak wyglądają działania naszej policji."

Obywatel 24.05.2020 16:27
Są równi i równiejsi nagana to kara dla niej więc proszę powiedzieć ilu obywateli ukarano naganą ? Kpina ! Tyle szczęścia że nikogo nie zabiła !

Gswrył 24.05.2020 14:50
Bogdan w Kraśnej urządza biby akocholowe i iest git Oni myślą że są nieśmiertelny!

BIG 23.05.2020 07:30
Pracowała w lotnej Dajcie spokój film Drogówka to jednak nie komedia ale real

S 19.05.2020 16:10
Widac co sie dzieje w policji. Film drogowka nie jest przesadzony

mhm 19.05.2020 11:32
https://www.slowopodlasia.pl/wiadomosci/8141,biala-podlaska-skandal-w-bialskiej-komendzie-policji?fbclid=IwAR2rnkZ6PABhCf9tdniW3liwPmHae0xb81wukd9-THFnXtza6wuQoTYTtAE tak tylko zostawie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Buahahahaha Treść komentarza: Bo Dziadzio do kościółka jedzie swim 15 letnim struclem , siepem , srutem i jest królem szos . A rowery i hulajnogi niech z drogi do rowu zjeżdżają buahahahahahahahahahh Data dodania komentarza: 14.06.2026, 16:40 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Zderzył się z jadącą hulajnogą 28-latką Autor komentarza: Artur 22 Treść komentarza: Stefciu to żeś odkrycie zrobił . W tym przypadku ewidentna wina kierowcy auta . Tam jest droga dla rowerów , przejście dla pieszych . Zaraz powiesz , że pieszy raptownie wszedł bez patrzenia ha ha ha . Zabrać prawo jazdy jak nie widzi hulajnogi , która ma pierwszeństwo przejzadu . Data dodania komentarza: 14.06.2026, 14:16 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Zderzył się z jadącą hulajnogą 28-latką Autor komentarza: Jan T. Treść komentarza: Jestem właścicielem tej działki. Co do Straży Miejskiej, to ich nie widziałem w okolicach posesji. W rozmowie telefonicznej otrzymałem odpowiedź, że nie są od pilnowania mojej osoby i posesji .Że jak idę do lasu to też mają być przy mnie. Po prostu " olali" tak zrozumiałem. Z poważaniem. Data dodania komentarza: 14.06.2026, 12:46 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Na działce odwiedzał ich łoś Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Wejdzie taki dziadek do auta i jak to. On jedzie , on ma pierwszeństwo. Kiedyś zawsze auto miało pierwszeństwo przed furmanką z " kuniem " to i teraz dziadzio jedzie bo co tam rower i hulajnoga . On dziadzi jedzie . Kursy przymusowe dla kierowców i tłumaczenie kto ma pierwszeństwo na rondzie , skrzyżowaniu ze ścieżką rowerową itp. Data dodania komentarza: 14.06.2026, 12:14 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Zderzył się z jadącą hulajnogą 28-latką Autor komentarza: Feliks Treść komentarza: To myśliwych przerobić na kiełbasy. Polowań zakazać. Nie było myśliwych i natura sama regulowała liczebność zwierza Data dodania komentarza: 14.06.2026, 12:06 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Na działce odwiedzał ich łoś
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama