Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 12:50
Reklama

Tragedia na przejeździe kolejowym. Kierowca zginął na miejscu

Na przejeździe kolejowym na ulicy Radzyńskiej w Międzyrzecu Podlaskim samochód osobowy wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg. Kierowca zginął na miejscu.
Tragedia na przejeździe kolejowym. Kierowca zginął na miejscu

Do śmiertelnego wypadku doszło tuż przed godziną 8 rano. Kierowca forda fiesty z rejestracją LBI wyjeżdżał z Międzyrzeca. Wjechał prosto pod pociąg osobowy relacji Terespol-Łuków, nadjeżdżający od strony Białej Podlaskiej.

– Wszystkie urządzenia na przejeździe były sprawne. Obecnie nie wiadomo, co spowodowało, że kierowca pomimo opuszczonych rogatek i czerwonego światła wjechał na przejazd. Obiekt jest wyposażony w monitoring. Komisja ustali okoliczności zdarzenia – poinformował Mirosław Siemieniec, rzecznik prasowy PKP Polskie Linie Kolejowe SA.

Na przejeździe na ulicy Radzyńskiej rogatki są tylko na pasie od strony nadjeżdżających na przejazd pojazdów. Wszystko wskazuje na to, że kierowca forda zlekceważył czerwone światło i wjechał na tory omijając szlaban. Świadkowie wypadku twierdzą, że kierowcę prawdopodobnie oślepiło słońce i nie zauważył nadjeżdżającego pociągu.

Policja ustala tożsamość mężczyzny. Przejazd jest obecnie zamknięty, na miejscu pracują służby ratunkowe.

Marek Wasiluk


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
tad 10.02.2017 19:47
Podobno rogatka była zepsuta

luki 10.02.2017 14:06
gdyby oślepiło go słońce uderzył by w opuszczony szlaban, a on tymczasem ominął rogatkę, chciał skrócić czas przejazdu?

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu PodlaskimAutor komentarza: Małgorzata MościckaTreść komentarza: Oddam trzy rowery tylko ktoś musi je odebrać bo nie mam czym ich przetransportowacData dodania komentarza: 27.09.2022, 22:44Źródło komentarza: Masz zbędny rower? Daj mu drugie życie i pomóż potrzebującym!
Reklama
Reklama
Reklama