Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 22:34
Reklama

Międzyrzec Podlaski: Amfetamina i nielegalne automaty do gier w lokalu

Bialscy policjanci wraz z funkcjonariuszami urzędu celno-skarbowego zabezpieczyli automaty do gier bez wymaganej koncesji. Sprzęt znajdował się w jednym z lokali na terenie Międzyrzeca Podlaskiego. Dodatkowo funkcjonariusze ujawnili tam 20 woreczków z amfetaminą. 48-letnia właścicielka lokalu została zatrzymana do wyjaśnienia.
Międzyrzec Podlaski: Amfetamina i nielegalne automaty do gier w lokalu

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą bialskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej weszli do lokalu znajdującego się na terenie Międzyrzeca Podlaskiego. Z ustaleń wynikało, że prowadzone są tam gry hazardowe bez wymaganej koncesji lub zezwolenia.

- Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili posiadane informacje. Zabezpieczyli dwa zainstalowane automaty, służące do prowadzenia gier hazardowych. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ujawnili również 20 woreczków z białym proszkiem. Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Dodatkowo zabezpieczone zostały pieniądze, gdzie istniało duże prawdopodobieństwo, iż pochodzą z działalności przestępczej - informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy KMP w Białej Podlaskiej.

Do sprawy zatrzymana została 48-letnia właścicielka lokalu. - Zgodnie z ustawą o  grach hazardowych automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności. Taką samą karą zagrożone jest posiadanie środków odurzających. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności sprawy - dodaje rzeczniczka.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Gostek 01.08.2020 13:35
Ile jeszcze zostalo takich "kazyn" w Miedzyrzecu?

Zbys 01.08.2020 09:29
Co za czasy, zero szacunku dla prawa. Szybka kasa, narkotyzowanie młodzieży i ignorowanie otoczenia. Będzie dużo czasu na przemyślenia.

bnm 02.08.2020 07:53
Brak jednej służby, wpływa na życie społeczeństwa.

Reklama
Reklama
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama