Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 3 lutego 2026 16:28
Reklama
Reklama baner reklamowy word biała podlaska
Reklama

Koronawirus: Nowe przypadki w regionie. W kwarantannie kolejni policjanci

W naszym regionie odnotowano cztery nowe przypadki zakażenia: 2 w Białej Podlaskiej oraz po 1 w powiatach bialskim i parczewskim. Z powodu zakażenia koronawirusem jednego z policjantów z terespolskiego komisariatu, placówkę zamknięto, a 55 pracowników skierowano na kwarantannę.
Koronawirus: Nowe przypadki w regionie. W kwarantannie kolejni policjanci

Autor: Google Street View

- Na terenie województwa lubelskiego mamy siedemnaście nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych - informuje Katarzyna Link z biura prasowego wojewody lubelskiego. Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą:

- kobiety w wieku powyżej 60 lat z Lublina, źródło zakażenia w trakcie ustalania,

- kobiety w wieku powyżej 60 lat z Lublina, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym

- kobiety w przedziale wieku 21-40 z Lublina, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym,

- mężczyzny w przedziale wieku 21-40 z Lublina, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym,

- mężczyzny w wieku powyżej 60 lat z Lublina, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym,

- mężczyzny w przedziale wieku 41-60 z Białej Podlaskiej, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym,

- kobiety w przedziale wieku 41-60 z Białej Podlaskiej, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym,

- kobiety w przedziale wieku 0-20 z powiatu opolskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym,

- dwóch kobiet w przedziale wieku 21-40 z powiatu opolskiego, które miały styczność z przypadkiem potwierdzonym,

- kobiety w przedziale wieku 21-40 z powiatu bialskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym,

- mężczyzny w przedziale wieku 21-40 z powiatu krasnostawskiego, z kwarantanny granicznej,

- kobiety w przedziale wieku 21-40 z powiatu kraśnickiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym,

- mężczyzny w przedziale wieku 21-40 z powiatu biłgorajskiego, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym,

potwierdzonym,

- kobiety w przedziale wieku 41-60 z powiatu parczewskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym,

- mężczyzny w przedziale wieku 21-40 z powiatu lubelskiego, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym,

- mężczyzny w przedziale wieku 21-40 z powiatu hrubieszowskiego, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym,

Do dnia 10 sierpnia 2020 roku na terenie województwa lubelskiego potwierdzono badaniami laboratoryjnymi 1128 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, odnotowano 789 ozdrowieńców i zarejestrowano 21 zgonów.

Z powodu zakażenia koronawirusem jednego z policjantów z terespolskiego komisariatu, placówkę zamknięto, a 55 pracowników skierowano na kwarantannę.

- W związku z potwierdzonym przypadkiem zachorowania na COVID-19 u jednego z funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Terespolu, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie policjantów, pracowników oraz osób odwiedzających komisariat Komendant Miejski Policji w Białej Podlaskiej insp. Wojciech Czapla w uzgodnieniu z Powiatowym Inspektorem Sanitarnym podjął decyzję o czasowym zamknięciu komisariatu - informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy KMP w Białej Podlaskiej.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

raf 10.08.2020 15:10
Coraz więcej będzie zakażonych wpuszczają Białorusinów i kręcą się po sklepach bez masek

leśny elf 10.08.2020 13:44
Tak komisariat zamknięto a w Piszczacu robią zakupy -ciekawy przypadek.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Duda-miał ,,złoty róg,, ...Treść komentarza: Niech Andrzej Duda przypomni sobie pewien wieczór spędzony wraz z tłumami pełnych nadziei na zmiany ludzi na Placu Wolności w Białej Podlaskiej, w listopadzie 2015 r. Nigdzie w Polsce tylu ludzi na spotkanie z Dudą już nie przyszło... Później Andrzej Duda, jako Prezydent R.P. nadzieje wszystkich tych ludzi, którzy wtedy tam byli, roztrwonił, marnie roztrwonił... ale ładnie wtedy przemawiał, ładnie...Data dodania komentarza: 3.02.2026, 15:00Źródło komentarza: Były prezydent odpowiada Stefaniukowi: „Nie ma pojęcia o poważnej polityce”Autor komentarza: Chudy RójTreść komentarza: Przełożony im polewał i pił z nimi? Przełożony nie ma obowiązku biegać z alkomatem przez całą zmianę, chudy umysłowo chłopaczku.Data dodania komentarza: 3.02.2026, 11:17Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwościAutor komentarza: Rolnik - maniaku,Treść komentarza: Robią zbiórkę bo mogą. Nikt cię nie zmusza do wpłacania. Inna sprawa że widać jaki z ciebie rolnik, skoro masz czas zajmować się wypisywaniem pierdół w internetach.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 21:54Źródło komentarza: Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Janko Muzykant vel FujarkaTreść komentarza: Jesteś pewien, że za twoje mają pobory? Prześledziłeś drogę każdej złotówki z twoich podatków, o ile je cwany Januszku płacisz?Data dodania komentarza: 2.02.2026, 21:52Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwościAutor komentarza: Janko MuzykantTreść komentarza: Zacznijmy od tego, że w służbach ręka rękę myje. Zawartość % to nie są dane wrażliwe (ogłaszane wszem i wobec jak ktoś zostanie zatrzymany) Piją za swoje, lecz pobory mają za moje. Chciałbym wiedzieć czy po piwie czy po szklanie?. Jeżeli to służba celno-drogowa to gdzie pili. Pod jałowcem czy na stołówce. Jeżeli pod jałowcem to jak dojechali na oddział. Jeżeli ktoś jest na świeczniku to ma od niego bić blask nie swąd knota. Nie dość że Janusz to jeszcze fujara.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 17:04Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama