Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 4 października 2022 11:45
Reklama

2022: Małe Przedsiębiorstwo

Zamel
Zamel

Zamel to firma z trzydziestoletnią tradycją. Jest przedsiębiorstwem z największym doświadczeniem w montażu instalacji LPG w naszym regionie. Posiada również serwis samochodowy i oferuje usługi w zakresie przeglądu i konserwacji podręcznego sprzętu gaśniczego, a także serwis tachografów. Ma także własną Stację Kontroli Pojazdów.

03.08.2022 09:15
Firma tartak "Bronek" Mieczysław Bronisz z Platerowa
Firma tartak "Bronek" Mieczysław Bronisz z Platerowa

Firma tartak "Bronek" Mieczysław Bronisz z Platerowa istnieje od 1986 roku. Zajmuje się budową i remontem domów drewnianych i murowanych. Jest również producentem deski podłogowej, szalówki, boazerii i innych produktów. Wykonuje też drewniane budowle typu: wiaty, altany, wieże widokowe, ścieżki edukacyjne, place zabaw, siłownie zewnętrzne.

02.08.2022 15:08
UBIT
UBIT

Firma UBIT z Białej Podlaskiej została założona w 2006 roku. Bogate doświadczenie zdobyte przez przedsiębiorstwo na przestrzeni lat, gwarantuje świadczenie usług na najwyższym poziomie.

02.08.2022 14:58    2
2M Clinic
2M Clinic

2M Clinic powstało w 2020 roku. To wielospecjalistyczne centrum medyczne w Białej Podlaskiej, które zapewnia opiekę nad pacjentami na najwyższym poziomie.

02.08.2022 14:49
Merkury Goławski Spółka Jawna
Merkury Goławski Spółka Jawna

Przedsiębiorstwo powstało w 1993 roku i zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną materiałów budowlanych. Oferuje również stolarkę okienną i drzwiową z możliwością montażu, świadczy usługi deweloperskie i transportowe.

02.08.2022 14:36
Maronex
Maronex

Firma Maronex funkcjonuje w Białej Podlaskiej od 1996 roku. W marcu 2021 roku przedsiębiorstwo obchodziło 25-lecie istnienia. Zajmuje się eksportem i detaliczną sprzedażą mebli.

02.08.2022 14:27
Zakład Stolarsko-Budowlany Zdzisław Serhej
Zakład Stolarsko-Budowlany Zdzisław Serhej

Zakład istnieje na rynku od 29 lat. Swoją siedzibę ma w Łomazach. Okna stały się głównym profilem działalności firmy. Przedsiębiorstwo produkuje również drzwi.

02.08.2022 14:08
Grzeje mnie to
Grzeje mnie to

Firma "Grzeje mnie to" oferuje hurtową oraz detaliczną sprzedaż opału. Jest dobrze znana klientom na polskim rynku. Stawia w swoich działaniach na rozwój oraz innowacyjność. Aktywnie wspiera również różnego rodzaju akcje charytatywne.

08.07.2022 14:39    1