Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 06:12
Reklama

Wiadomości

Kto usunie ten relikt PRL-u z naszego bloku?
Kto usunie ten relikt PRL-u z naszego bloku?
BIAŁA PODLASKA – Ta loggia psuje cały wygląd budynku. Czy urzędnicy zareagują dopiero, gdy zwali się komuś na głowę?! – pyta pani Marianna. Mieszkanka bloku przy ul. Łukaszyńskiej skarży się na uciążliwość zabudowanego balkonu, który przed dwudziestu laty samowolnie zamontowali lokatorzy jednego z mieszkań. Zdaniem spółdzielni jego stan nie zagraża bezpieczeństwu mieszkańców. Sprawę wyjaśnia Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego. 03.08.2016 13:58    1
Radzynianie na pątniczym szlaku
Radzynianie na pątniczym szlaku
Po raz 36. grupa 15A z Radzynia Podlaskiego licząca ponad 90 osób wyruszyła 3 sierpnia, pod przewodnictwem księdza Michała Burdacha, na pielgrzymkę do Częstochowy 03.08.2016 12:57
Bialska siedziba SLD na sprzedaż
Bialska siedziba SLD na sprzedaż
Wiele wskazuje na to, że Rada Powiatowa SLD zostanie bez swojej siedziby na południowym Podlasiu. Zarząd krajowy Sojuszu Lewicy Demokratycznej zapowiada sprzedaż części biur, w których mieszczą się lokalne siedziby partii. Pod młotek najprawdopodobniej pójdzie także siedziba bialskich struktur. 01.08.2016 12:00
Uczczono pamięć o powstaniu warszawskim
Uczczono pamięć o powstaniu warszawskim
O godzinie 17 zawyły syreny, a w centrum zebrali się mieszkańcy i przedstawiciele władz miasta Biała Podlaska, aby wspólnie oddać hołd uczestnikom powstania warszawskiego, którzy polegli w walce o wolność ojczyzny. 01.08.2016 11:57
Likwidacja szkół przedwczesna?
Likwidacja szkół przedwczesna?
Radni gminy Łosice są za tym, aby budynek po likwidowanej Szkole Podstawowej w Chotyczach wynająć lub wydzierżawić, ale tylko na sześć lat. Bo po reformie oświaty podstawówka może znowu ruszyć. 01.08.2016 11:32    1    2
Wydobycie w kopalni żwiru było nielegalne
Wydobycie w kopalni żwiru było nielegalne
Wyższy Urząd Górniczy skontrolował wydobycie kopalin przy lesie zakrzańskim w Łosicach i wszczął postępowanie administracyjne w sprawie naliczenia podwyższonej opłaty za nielegalne pobieranie piachu i żwiru. Niedługo okaże się, kto i ile za to zapłaci oraz czy sprawa trafi do prokuratury. 20.07.2016 12:50
Samorząd Łosic zabuli za nielegalne wydobycie?
Samorząd Łosic zabuli za nielegalne wydobycie?
Wyższy Urząd Górniczy sprawdza, czy doszło do nieprawidłowości przy eksploatacji złóż należących do miasta i gminy Łosice oraz w sąsiadujących prywatnych dwóch kopalniach. Za nielegalne wydobycie grożą gigantyczne kary. A w gminie Platerów też się kopie... 29.06.2016 12:34
Do kogo wywrotka wozi piasek za publiczne pieniądze?
Do kogo wywrotka wozi piasek za publiczne pieniądze?
Postawione w tytule pytanie pochodzi od internauty, który skomentował w sieci list otwarty mieszkańców i użytkowników ul. Czarkowskiego w Łosicach w związku z nasileniem ruchu wywrotek wożących piach. Co się dzieje w miejsko-gminnej kopalni? 15.06.2016 12:23
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Drosed
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: [email protected] Treść komentarza: Czy nikt nie zginął? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 16:53 Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy Autor komentarza: Rafa Treść komentarza: Ano beda, beda inwestorzy i miejsca pracy. Za 3606 zl na reke😅Z premia to 3900 plus usmiech szefa. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:20 Źródło komentarza: Mamy to! Kierowcy pojechali nowym odcinkiem A2 Autor komentarza: Stefan Treść komentarza: I moja Ładna Sąsiadka ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:45 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Dobra zabawa na Festynie Społem [GALERIA ZDJĘĆ] Autor komentarza: Mariusz Treść komentarza: Witam ,myślę ,że to potrzebna inwestycja ,ale żeby taki obiekt nie pozostał bez całodziennej opieki konserwatorskiej oraz porządkowej , musi być nadzór , ewentualne kamery tego nie załatwią , gratuluję dobrego pomysłu Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:25 Źródło komentarza: Łosickie Bulwary gotowe na wakacje! Oficjalnie otwarcie już wkrótce Autor komentarza: ciekawe Treść komentarza: sukces;) Data dodania komentarza: 25.06.2026, 17:19 Źródło komentarza: Historyczny dzień dla Białej Podlaskiej. Od piątku 26 czerwca, autostradą A2 do samej Warszawy Autor komentarza: Feliks Treść komentarza: "Bez problemu można wyłączyć i nie korzystać z tej funkcji telefonu," Poważnie?. Ale odkrycie. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 18:27 Źródło komentarza: Lubelskie. Zgubiony telefon postawił na nogi służby
Reklama
Reklama