Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 21 stycznia 2026 02:01
Reklama
Reklama

Ukradli produkty. Zabrali ze sobą też wózek sklepowy

Zarzuty kradzieży sklepowej usłyszało dwoje mieszkańców Białej Podlaskiej w wieku 20-22 lat. Łupem „amatorów cudzego mienia” padły kosmetyki i artykuły spożywcze, które skradli wraz z wózkiem sklepowym. Drugi z mężczyzn podejrzewany o kradzież odpowiadał będzie w recydywie. Zarzuty usłyszy w zakładzie karnym, gdzie obecnie przebywa. Na poczet przyszłych kar i grzywien policjanci zabezpieczyli od bialczan gotówkę. O dalszym losie całej trójki zadecyduje sąd.
Ukradli produkty. Zabrali ze sobą też wózek sklepowy
Funkcjonariusze ustalili personalia osób podejrzewanych o udział w zdarzeniu. Okazało się, że jest to dwoje bialczan w wieku 20-22 lata oraz 26-letni mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego

Autor: KMP Biała Podlaska

Do kradzieży doszło pod koniec marca bieżącego roku na terenie jednego z bialskich marketów. Z relacji zgłaszającego wynikało, że nieznani sprawcy skradli kosmetyki jak oraz artykuły spożywcze. Łupem „amatorów cudzego mienia” padł również wózek sklepowy w którym zapakowany był skradziony towar. By wyjść ze sklepu wykorzystali wejście przeznaczone dla klientów wchodzących do sklepu. Wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 650 złotych – informuje oficer prasowa bialskiej policji Barbara Salczyńska-Pyrchla .

Sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu bialskiej komendy. Funkcjonariusze ustalili personalia osób podejrzewanych o udział w zdarzeniu. Okazało się, że jest to dwoje bialczan w wieku 20-22 lata oraz 26-letni mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego.

20-latka i jej o dwa lata starszy kompan usłyszeli już zarzuty i przyznali się do winy. Na poczet przyszłych kar i grzywien policjanci zabezpieczyli gotówkę. 26-latek odpowiadał będzie w warunkach recydywy. Mężczyzna  zarzuty usłyszy w zakładzie karnym, gdzie obecnie przebywa.

O dalszym losie całej trójki zadecyduje sąd. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności, a w przypadku czynu popełnionego w recydywie może zostać zwiększona o połowę.

Czytaj też: Otrzymała SMS o zaległości za prąd, straciła ponad 3 tys. zł

W Szóstce palił się dom. W środku znaleziono ciało mężczyzny


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Jan - maniaku,Treść komentarza: Lepiej nie komentować, niż robić z siebie błazna i ujawniać światu swoje obsesje tak, jak ty to robisz pisząc na pierdyliardzie nicków w kółko to samo o starych samochodach, zarabianiu na pożarach przez poszkodowanych, o karaniu przedsiębiorców itd.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 18:39Źródło komentarza: [AKTUALIZACJA] Łuków: Nożownik ranił dwie osoby, w tym nastolatkaAutor komentarza: JanTreść komentarza: Dziwne ze " chory maniaku " jeszcze nic nie skomentował. Błazen na każdy temat sie wypowiada . Jeszcze "por. Nos "i "chyrzy ròj" to dwa kolejni błaźni. Ale " maniaku " i jego komentarze są najgłupsze.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 13:55Źródło komentarza: [AKTUALIZACJA] Łuków: Nożownik ranił dwie osoby, w tym nastolatkaAutor komentarza: Huragan MKSTreść komentarza: Tymoszuk to Bartłomiej, nie Bartosz. I po co się pchać w ten "luty"? Poprawnie będzie "lutego", a najbezpieczniej 07.02., tak jak w przypadku Radzynia.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 08:26Źródło komentarza: Przygotowania czwartoligowcówAutor komentarza: zdzichu - maniaku, - chory maniaku,Treść komentarza: 20 to twój iloraz inteligencji.Data dodania komentarza: 19.01.2026, 20:05Źródło komentarza: Międzyrzeczanka za zbyt szybką jazdę straciła prawo jazdyAutor komentarza: Strucel 10-15-letni - maniaku,Treść komentarza: Po co się wypowiadasz, jak ty nie masz ani fury, ani prawka - o mózgu i f**cie już nie wspominając.Data dodania komentarza: 19.01.2026, 20:03Źródło komentarza: Międzyrzeczanka za zbyt szybką jazdę straciła prawo jazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama