Nakręcili filmik i zajęli III miejsce w konkursie
Zaczęło się od obrazu Martyny... Polubicka szkoła na podium
Niezwykłe wieści napłynęły ze Szkoły Podstawowej im. Józefa Kossowskiego w Polubiczach. Placówka odnosi sukces za sukcesem w ogólnopolskim konkursie „Spotkania ze sztuką”, organizowanym przez Fundację PGE. Wszystko zaczęło się od genialnej pracy plastycznej uczennicy 5. klasy, Martyny Olszewskiej, a dziś cała społeczność zajęła III miejsce w finale konkursu.
Dzisiaj, 07:00